Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A páromnak nagyon nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nagyon nagy a rokonsága, és baromira sértődősek. Ha azt a részét, akiket nem igazán szeretünk, csak az esküvőre hívjuk meg, a lagziba nem, az illetlenségnek számít?

Figyelt kérdés
nem szeretnénk nagy esküvőt, viszont ha mindenkit meghívunk, leszünk vagy 100-an...Vagy esetleg valami egyéb jó ötlet a problémára?Előre is köszönöm szépen!
2009. febr. 17. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Hááát...ha az anyagi oldalát nézzük, akkor csak a kajánál fizettek többet a több vendég miatt, az össze többi költségnél mindegy hányan vannak. De a több vendég több nászajándékot is visz, ahol a meghivóban már lehet vicces versikében kérni, hogy ne ajándékot, hanem pénzt adjanak, nameg a menyatánc is hoz a konyhára. De ha a meghittséghez ragaszkodtok, és nem számít a bevétel, akkor nem illetlenség, ha csak az esküvőre hívjátok meg. Nálunk közeli családtag csinált szűkkörü esküvőt,kb 20an voltak, de nem hívott meg senki mást az esküvőre sem, pedig szerintem illett volna.Értem ezalatt a menyasszony apjának a szülei mentek, de a tesói már nem. Ha valakikkel nem akartok haragot, akkor küldjetek esküvős meghívót, max nem megy el.Az, hogy nem akartok nagy lagzit, illik megérteniük. Ha mindegy milyen a viszony, akkor ne küldjetek semmit.
2009. febr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem meg sz.rd le. hívd meg azokat, akiket szeretsz.
2009. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Általában értetlenkedve szoktam fogadni az olyan panaszokat, mint a tiéd. Mi az hogy sértődős? Vagyis, hol okoz ez neked problémát? Amennyiben megsértődnek, akkor felszólíthatod őket, hogy lesznek szívesek összedobni neked az lakodalom árát. Ha a szüleidet és a két tanút hívod csak meg, ahhoz is abszolúte jogod van. Ez a te életed, és a te remélhetőleg egyetelen darab esküvőd, csináld úgy ahogy te akarod!!!!!!Hidd el, hogy ez az egyeteln, és legjobb ötlet a problémára.
2009. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő a ti szép emlékeitek közé kell hogy tartozzon. Ne azért csináljatok nagy lakodalmat hogy a rokonok jól érezzék magukat! Ezt tapasztalatból mondom. Máig kísért lagzim rossz emléke ami húsz évvel ezelőtt volt. Mi is illendőségből il. anyósom rábeszélésének hatására hívtunk meg minden rokont. Olyat is akit még sohasem láttam. Hát, a meghittségből nem lett semmi csak idegeskedés volt az egész este. Ne kívánd magadnak!
2009. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom, hogy a párom nem akar konfliktust, meg egyébként is szerinte nagy "bulit" kell tartani. Én csendes, családias, meghittre vágyom, olyanokkal, akiket valóban ismerek, nem csak a "szomszéd testvérének az öccse" kaliberű embereket...De majd próbálok megbarátkozni a gondolattal, hisz nagyrészt kompromisszumokból fog állni az életem innentől.Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 17. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Írjátok bele a "sértődős" rokonság meghívójába a régi igazságot: Jöttök lesztek, hoztok esztek...

Bocsi, ez így durván hangzik nyilván, de basszus ne nézzen már senki krőzusnak Benneteket.

Ha megsértődnek, legyen az ő bajuk! Nemde? Viszont: Ti legyetek nagyon boldogok!

2009. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!