Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a párotok beleböfög a telefonba? Illetlenségnek tartjátok és tiszteletlenségnek veletek szemben vagy csak átlagos dolognak?

Figyelt kérdés
Már többször volt, hogy amikor beszélgetek telón párommal, szabályosan beleböfög a telefonba. Ez olyan lealacsonyító részemre. :( Nem egyszer fordult elő és nem véletlen csúszott ki, mert azt teljesen megérteném. Ha pl. érzem, hogy pukizott, akkor sem teszem szóvá, biztos kellemetlen az neki így is. De szerintem ha böfögni kell, akkor arra pillanatra elfordulhatna a kagylótól vagy picit diszkrétebben is intézhetné. Ti hogy látjátok? Az ilyen esetek többségében haverokkal van iszogatni(de még nem részeg), ha ez esetleg jelent valamit...
2011. jún. 7. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
szerintem ez tök ok. emberből van ő is. egy kapcsolatban minél inkább közelebb kerültök egymáshoz, annál inkább intimebb a dolog, és úgy érzi, megengedheti, mert nem fogsz megbotránkozni vagy kiakadni. engem nem zavar, mit játssza meg magát több mint egy év után is? de ha pl panaszkodnék valami lelki bajom miatt és közben böfögne, az tényleg szarul esne.
2011. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
amikor elkezdtem olvasni a kérdést még a főoldalon, hát szabályosan felröhögtem.. :D
2011. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
51%
én bunkóságnak tartom. szerintem a barátos egy neveletlen tahó. én nem járnék ilyennel.
2011. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 napietus ***** válasza:
*barátod
2011. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Dehogy zavar, rendszeresen ökörködünk így, és másképp a csajommal, nagyon viccesnek találjuk. Ha elég közel álltok, egy ilyenen már csak nevettek. Persze részben neveltetés kérdése, gondolom egy konzervatívabb, merevebb családban ez komolyabb sértés, mint egy liberálisban.

Kérdező, mióta vagytok együtt? Téged zavar?

2011. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Első: persze, emberből van ő is és nem azon botránkozom meg, hogy böfög, hanem hogy szabályosan bele a telefonba, tehát épp a beszélgetésünk közepette egy hangos böfögés. Kicsit arrébb fordulna, még úgy is hallatszana, de mégsem ilyen direktben érne.
2011. jún. 7. 00:50
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak párszor fordul elő, akkor kiröhögném. Napi többször már zavarna :D
2011. jún. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Intelligencia kérdése. Szerintem. Én elköszönnék és leraknám a telefont, jelezve, hogy nem kívánok tovább "társalogni" vele. Szóval zavarna, nagyon is.
2011. jún. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bunkóság:D felőlem csinálhatja ennyire telibe, ha a haverjával...vagy akár a barát barátjával beszél. De amelyik fiú, férfi (leginkább fiú) ezt csinálja, az azt sem tudja, hogy hogyan kell bánni egy nővel. A nővel finoman, diszkréten, tenyeren(vagy tenyéren?)hordozósan:)

haha, de amúgy tényleg;)

2011. jún. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hehh :D Ez jó!!!! :D :D :D

Nem tudom, én az ilyesmit ''olyankor'' ''diszkrétebben intézem''. Bár a barátnőmet szerintem nem zavarná, de mégsem csinálom ezt. Főleg nem telefonba. Talán majd ha feleségül veszem ;)

20/F

2011. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!