Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került a karika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került a karika gyűrűtök?

Figyelt kérdés

Mennyiért tudtatok venni? Közösen vettétek vagy a régi hagyomány szerint, hogy a fiúnak kell venni mind a kettőt?

Sárga vagy fehéraranyat választottatok?


2011. febr. 25. 12:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

a miénk fehérarany, két szélén fényes középen matt.

közösen vettük, mivel kaptam külön kísérőgyűrűt tőle, nem akartam hogy a karikagyűrűmet is ő fizesse.

kettőnké 99.000,- volt.

2011. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Metszetlen, egyforma sárga aranyat választottunk, 80-85 körül volt a kettő, már nem emlékszem pontosan.

Együtt vettük, mert nekem annyira kicsi kezem van, hogy lehetetlen gyűrűt venni próbálgatás nélkül. E miatt nem is állt jól a sok köves, vésett gyűrű, csak az egyszerű karika. Nem is bánom, ez a legszebb. :)

Amúgy szerintem a lánykérő gyűrűt kell csak a fiúnak megvenni.

2011. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
140ezer volt a kettő fehérarany és vörösarany kombináció!De mivel vittünk be törtaranyat így 40ezer volt a kettő összesen!Úgy néz ki h fehérarany a közepén végigfut egy vörösarany csík, a nőiben meg van egy cirkónia kő!
2011. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A miénk olyan, mintha 3 gyűrű lenne összeforrasztva, középen fehérarany, a két szélső sárga. Csináltattuk, 50 ezer volt a kettő.
2011. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nálunk apu ragaszkodik ahhoz hogy a férfi vegye meg az összes gyűrűt, mert szerinte ezt így illik, meg annak idején náluk is így volt. (hozzáteszem, hogy apu szülei vették a gyűrűket, nem apu)

Én meg úgy gondolom, hogy oké hogy a kísérő gyűrűt a párom veszi, de mondjuk az én karikagyűrűmet miért neki kéne megvennie...

2011. febr. 25. 12:50
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A miénk három színű arany, egyik oldalon vörös, a másikon sárga, középen pedig fehérarany és a közepén van benne minta is. A kettő 50 ezer volt.
2011. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én a 100e fölöttieket már soknak tartom... Tudom, hogy a szépet meg kell fizetni, de nem sajnáltatok két gyűrűre 140eFt-ot, meg még többet?
2011. febr. 25. 12:52
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

szia,


a miénk 56.000 Ft volt, így néz ki:


[link]


Ági

2011. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
ha te meg akarod venni az egyiket a saját pénzedből annak apukádnak semmi köze de ha esetleg nincs kereseted amiből megvehetnéd akkor már igen
2011. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép, és elég jó árban is volt.
2011. febr. 25. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!