Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi szokott lenni az esküvői menü?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szokott lenni az esküvői menü?

Figyelt kérdés
Mit szoktak vacsorára kínálni és mit éjfélkor? Nálatok mik voltak?
2011. febr. 24. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk viszonylag hagyományos kaja volt! Két fajta leves. Tyúkházi meg ragu. Két fajta pörkölt, őz és marha! Sültek ez kb. 7-8 fajta. Köret 5 fajta, plusz savanyúság 4 fajta saláta. Desszert az csak apró süti volt, később a torta!
2011. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ja lemaradt! Éjfélkor is sültek voltak, meg töltött káposzta, gyümölcssaláta és kosár!
2011. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Újházi tyúkhúsleves. 2 fajta pörkölt (szürkemarha és vad). Utána svédasztal ( libamáj, göngyölt húsok, grillezett és roston sült húsok, grillezett zöldségek, saláták, stb....) Majd éjfélkor mini töltött káposzták, rétes. Meg persze gyümölcstál, torták, sütik.
2011. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Újházi tyúkhúsleves, főtt hús paradicsom, kapor, vagy fokhagymaszósszal, vagy tormával, vegyes tál / sült hús, natúr hús, rántott sajt, rántott karfiol/ vegyes köret, savanyúság. Kávé, sütemények. Éjfélkor: töltött káposzta, vagy pörkölt, vagy virsli, mustárral.
2011. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Alföldön nagy divat a birka pörkölt. Mondjuk én azon a lagzin éheztem, mert meg nem eszem a birkát.
2011. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Legnagyobb esküvői élményem gyerekkoromból: grillázsból készült falatkák, amibe kis krém volt. imádtam :D

Egyébként szerintem is a húsleves, pörkölt elengedhetetlen.

Párféle saláta, gyümölcstálak biztos feldobná a menüt.

2011. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem vedd figyelembe a vendégeket ízlését is, mert pl. manapság már a fiatalok nagy része inkább frissen sülteket eszik szerintem, mint pörköltet.
2011. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk:


Tyúkhúsleves, marhapörkölt tésztával ill. krumplival + savanyúság, frissensültek - levesben főtt tyúk megsütve+cigánypecsenye+rántott szelet+fasírt, köretként rizs és sültkrumpli. Desszertként aprósüti. Torta kb 22 óra körül. Menyasszonytánc után mialatt mi átöltöztünk svédasztal volt, maradék sült húsok, sajttál, gyümölcssaláta, gyümölcstál, franciasaláta, görögsaláta

Így nézett ki:

[link]


Hajnal 3 körül pedig juhtúró volt friss kenyérrel, pirospaprikával.

2011. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A pörin meglepődtem, esküvőn még nem találkoztam vele.

Nem túl nehéz étel a töltött káposzta éjfél körül?

Vacsira húslevest vagy ragulevest gondoltam, rántott csirke, rántott sertés, natur csirke, cigánypecsenye, rántott sajt, vegyes köret és sali. Ez így jó lenne, nem? Aki nem kívánja a húst, ehet sajtot, aki nem szereti a sertést, ehet csirkét, aki diétázik ehet natur csirkét...

2011. febr. 24. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Épp ezért voltak nálunk mini töltöttkáposzták, mert elég nehéz kaja. De azért fogyott ám rendesen....
2011. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!