Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen nászajándékot vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nászajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátnőm férjhez megy, és kikötötte, hogy pénzt Tőlünk nem fogad el. Most gondolkodóm, hogy minek örülne, ti minek örülnétek menyasszonyok?
2011. febr. 23. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora összegben?
2011. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tőlem a legjobb barátnőm egy elég drága tejüvegből készült króm állványos fűszertartót kapott (gyönyörűen megy a konyhájához), és egy Friss Házasok feliratú rendszámtáblát csináltattam nekik, ami azóta is kint van a kocsijuk hátsó szélvédőjén.
2011. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Összegben olyan 20-30ezer. Gondoltam Porcelánra, vagy valamilyen komolyabb konyhai dologra is, mert most költöztek. Valamilyen szép kézműves dolog kellene de a meskán nem találtam:-(
2011. febr. 23. 13:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet egy szép hollóházi kávés- teás- vagy sütiskészlet, de vannak szép kovácsoltvas kiegészítők, attól függ milyen stílusú a lakásuk, házuk.
2011. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vázára gondoltam elsőre, aztán olvastam az összeget... elvégre annyiért is van váza :) Muranói üvegre gondoltam, mert azok nagyon szépek, és híresek, valamint egész modern, színes kivitelűek (eredetileg egy Velence melletti kis szigeten kézművesek csinálják).

Én egy ilyesmi ajándéknak nagyon örülnék a barátnőmtől, és a lakás méltó dísze volna.

2011. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


attól függ, milyen a lakás...amúgy én is a kovácsoltvas dolgokat javaslom, szépek, mutatnak...

vagy esetleg egy szép kis doboz, aminek rekeszei vannak, és abba különféle dolgokat...

2011. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lepd meg őket egy wellnesshétvégével.
2011. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kis TV a haloszobaba vagy a konyhaba...
2011. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én pénzt adtam, amúgy ciki vagy nem arany ékszert vettem volna. De pénzt szerettek volna, így kaptak fürdő belépőt mellé.
2011. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!