Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ízléses az elöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ízléses az elöl rövid, hátul hosszú menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Valahogy jobban illene hozzánk, már 10. éve leszünk együtt és az esküvőt sosem siettettük. Lehet, hogy előbb megszületik az 1. gyerekünk és majd akkor lesz. Úgy érzem, jobban illene ekkor már egy kissé vagányabb ruci, nem feltétlenül a szűzies hosszú.

[link]

A legalsó kép pl. ilyen, bár nem tetszik a fazonja, de hasonlóra gondoltam. Szerintetek a rövid illik esküvőre? Szerintem aranyos, tudom, hogy az én döntésem, de kíváncsi vagyok.


2011. febr. 22. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha szép lábad van, akkor miért ne?:)
2011. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úúú találtam még jobbakat: [link]
2011. febr. 22. 20:26
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

A rövidszoknyás még szebb, mint az elöl rövid hátul hosszú.

A kiegészítők; cipő, harisnya, felsőruha, stb. viszont ennél a fazonnál még fontosabbak, mint a hosszú szoknyásnál, ezt ne felejtsd el. Egy szép ruhát is könnyen el lehet csúfítani nem odaillő kiegészítőkkel.

2011. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Az előző vagyok:

Felcsigáztad a kíváncsiságomat, és egy picit keresgéltem a neten (google).

Én ezt találtam, ami férfi szemmel is szép.

Egyszerű, és pont ez a nagyszerű benne ;)

[link]

Kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy neked tetszik-e...

2011. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, tetszik, nagyon fiatalos. De nekem legjobban az tetszik, amikor a szoknya éppen térdig ér és kicsit kiáll oldalra és mikor lép benne, olyan nőies, kecses.

Egyébként most nekem is az elöl-hátul rövidek tetszettek meg jobban:)

2011. febr. 22. 20:46
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ehhez valami különlegesebb cipő kell, nem bérelt vagy ilyesmi. Nekem térdtől lefelé csinos a lábam, ezt mondták is, a térdem kissé vékony, így épp térdig érő lenne jó sztem. :)
2011. febr. 22. 20:47
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ez nagyon tetszik. Hát nem egy egyszerű darab, kissé túl fodros, de épp annyit láttat a lábakból, ami szerintem nagyon ízléses.

2011. febr. 22. 20:50
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Az a ruha, amit linkeltem pont térdig ér a leírás szerint. A mellrésznél érdekesen keresztbefont az anyaga, az övrész pedig díszített.

Egyébként, amit a képen látsz cipő, illetve szandál az még megy is hozzá, bár a lány lába nem túl szép, de egy szép, formás lábbal egészen szívdöglesztő lehet. Fejre egy hátul hosszú, elől arcot takaró fátyol, ami a vállakat is fedi, és kész a nyálcsorgató férfisereg ;)

A harisnya megosztja a közvéleményt, van, aki szerint kötelező, és illetlen nélküle megjelenni, mert abszolút nem elegáns. Én azt mondom, hogy személyiség függő. Ha világ életedben szabad lelkű voltál, akkor nem illene hozzá(d) harisnya, ha viszont inkább visszafogottabb, zárkózottabb vagy, akkor mindenképp vegyél hozzá harisnyát.

Bár, ha zárkózottabb vagy, akkor miért akarnál rövidszoknyát?

És, hogy miért egy férfi ad tanácsot?

Szakmámba vág (szabó vagyok eredetileg), így talán van egy pici érzékem hozzá ;)

Viszont mindenképp próbálni kell, az sokat eldönt a végső választásnál.

2011. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, de az utolsó linkedről az jutott eszembe elsőre, hogy gagyi.

Bővebben; túl giccses.

Egyébként talán könnyebb lenne, tanácsot adni, ha tennél fel magadról képet (akár arc nélkül), vagy ha írnál magadról pár szót (magasság, testsúly, kor, és testalkat).

2011. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem akkor már inkább az elöl rövid hátul hosszú fazon tetszik, mint a sima rövid, de csak ha nem túl rövid, max. térd fölöttig ér. A mini már nem jön be, bár élőben nem láttam még ilyet.
2011. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!