Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van kedvetek elmesélni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedvetek elmesélni, hogy hogyan zajlott az esküvőtők?

Figyelt kérdés

Kerestem a neten, de egyetlen egyet tudtam elolvasni, többet nem találtam..


ha tudtok linkeket, nekem az is jó :)


2011. febr. 17. 15:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
fu akkor tedd be légyszives könyvjelzőnek ezt az oldalt :D:D:D és utána meséld el megiiint, milyen volt most vámpírnak lenni :D
2011. febr. 17. 17:22
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem is volt hideg:)

Tényleg.Eredetileg nem januárt terveztünk,de így alakult,és nagyon nem bántam meg.Annyira szerettek minket az égiek,hogy valószínű márciusban sem lett volna szebb idő.

2011. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk még csak a polgári esküvő volt meg.

Én egész éjjel nem aludtam, reggel felkeltünk, megreggeliztünk, és elmentünk a fodrászhoz. Ez egy gyors fodrászat volt, csak a szerencsén múlt, hogy kihez kerülsz. Nem volt időpontfoglalás, meg próbafrizura. Persze én a legmogorvább csajhoz kerültem, de végül is jó fej volt. Megbeszéltük mit szeretnék, elkezdte csinálni, mondtam, hogy frufrut is szeretnék, és mire elmagyaráztam volna, hogy féloldalasra szeretném, sutty fogta az ollót és levágta egyenesre. Nyögni nem tudtam, de meglepően jó lett. Megvolt a hajam, ezután elmentünk levelet, meg csekket feladni a postára. Ekkor már viharos szél fújt, féltettem a hajam, de a két kiló lakknak nem lett baja a hajamnak. Aztán elhoztuk a virágokat, elkészültünk, aztán elmentünk a házasságkötő terembe (jó egy órával hamarabb), ahol találkoztunk az anyakönyvvezetővel, aki még melegítőben flangált. Aztán elment átöltözni, addig megjöttek a tanuk, meg a fotósunk. Utána felmentünk a házasságkötő terembe, ahol 3 mondatban elintézte a "szertartás részt", és közölte, hogy akkor koccintsunk. Aztán megint koccintani kellett, és megint és megint. (Nem perzsivel, hanem valami rettentő konyakkal). Közben a nagy koccintás alatt lemaradtunk az utolsó száraz percekről, és kint ezerrel zuhogott az eső. Így nem lett egy kinti képünk sem, de hála az égnek egy szuper fotósunk volt, bent is nagyon szép fotókat csinált.

Ezalatt az anyakönyvvezető még bent folytatta a koccintást a tanúkkal. (Szegényeknek nem volt kibúvó). Aztán kicsivel később mi eljöttünk, de ők még nagyban ittak az egészségünkre.

Az volt benne a legjobb, hogy laza volt, és vicces.

Jah, és a férjemet kiröhögték a tanúk mikor kimondta az igent. Szegény kicsit meg is bántódott. Azt hitte az akcentusát nevetik (nem otthon volt az esküvő), utólag mondták a tanúk, hogy azon nevettek, hogy na most már nincs visszaút.

2011. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kék pezsgős esküvős :-)

Ne haragudj de én is halálra röhögtem magam miközben olvastam.De ez végülis "jó" emlékezetes eskűvő volt.Hát ezek után kíváncsi lennék az esküvődre ami majd mostanában lesz,de kívánok sok boldogságot és nevetést az esküvő napjára a piros pezsgővel :-)

2011. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ma 21:45

Kék pezsgős menyasszony vagyok:)

Örülök,hogy te neked is vicces volt,hiszen ez a jó benne..

Már én is várom a júniusi esküvőmet,és a piros pezsgőt..Remélem hogy idén nem kell 2-3 napig piros fogakkal a munkába menni,de ha igen akkor is mosolyogni fogok..

2011. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kíváncsicska ***** válasza:

A Mi esküvőnk előtti napon délelőtt összejött a kis csapat(koszorúslányok-vőfélyek és az unokatesóm)hogy feldíszítsük a termet, mert arra nem szerettünk volna százezret fizetni egy hivatásosnak.Gondoltuk vagyunk elegen hamar meglesz.Aha este fél 12-ig díszítettük a termet.Másnap reggel 6-ra mentem fodrászhoz.Nem sikerült sokat aludnom.Fodrász kozmetikus és irány a fotózás.Igen ám de nem helybéli fotósunk volt és csak kinti fotózásra volt lehetőség de a héten végig szakadt az eső.Szerencsénk lett(vagy nem?)Aznap 39 fokban fotózkodtunk(a polgári szertartás alatt a teremben 41 fokot mértek a teremben).2 órás fotózkodás után hazavitt a barátnőm (mivel sem én sem a férjem nem babonás az esküvő előtt volt a fotózás)a kozmetikus igazított a sminkemen és jött hozzám az akkor még csak vőlegényem kikérni.A vőfély az öccse volt így személyesre sikeredett.Aztán irány nagy sorban (32 autó) a polgári szertartás helyszínére.Mivel minsenki ismert minket(mert a falunkban volt mindkét szertartás) mind személyes volt és nem sablonos.Az anyakönyvezető egy szép verssel indított majd jött a hivatalos forgatókönyv.Bő fél óra alatt lezajlott az egész.Ezután átsétáltunk a templomba(polgárőrök lezárták addig az útszakasz míg átértünk a főuton, mindezt harmónika szó kísérte.A templomba apu vezetett be az oltár elé.Na itt jött az első bakim.A fotós és mindenki azt várta hogy a páromnak átad, de nekem nagy uszályos ruhám volt és közöltem apuval hogy arra nem férek el menjünk a másik irányba:)lezajlott az 1 órás hivatalos ceremónia, és mindenki azt hitte vége, de mi tudtuk hogy nem:)))Ezután kaptunk fél óra hosszabbítást:)De a végén minden ki mosolygott és tapsolt(katolikus templomban).Gratuláció csokordobás (3 felé repült a csokor) és azt terveztük hogy a templom kertben lesz a családi fotózás em ezt keresztbe húzta a húgom és az öcsém.Mindketten elindultak az autóhoz a párjaikkal.Na ennek lőttek gondoltam majd az étterem előtt.A vacsora előtt sikerült összeszedni a népet egy közös fotó erejéig de gondoltuk mikor kicsit sötétedik és kevésbé lesz meleg akkor ejtjük meg a családdal a fotózkodást.Eljött a vacsora ideje.Na ekkor ért a nagy csalódás.A vőfély akit ismertünk és barátunknak tartottunk nem érkezett meg.Vacsi előtt 5 perccel derült ki.De semmi üzit nem kaptunk tőle.Kétségbe estem de szerencsére az egyik pincérünk vőfélykedik is és megmentette a helyzetet.:)Vacsi szépen lementNyitó tánc aztán buli.Na de mi maradt el?A családi fotózás.Este 11-kor neki is álltunk.Éjfél előtt végeztünk is vele.Irány be torta felvágás átöltözés és menyecsketánc.Első a vőfély második a tanum és a harmadik emberrer nekivágódunk a falnak.Eszméletem elvesztettem de 1 percen belül már táncoltam tovább(videóból tudom), de az azt követő 6 emberre nem emlékeztem:(mindezek ellenére végigtáncoltam másfél órát,és reggel 7ig mulattunk.

Ja a teljesség igényéhezhozzátartozik, hogy a menyasszonyi ruhám kiegészítőit összekeverték és előző nap még futkozhattam megfelelőt keresni(kesztyű fátyol)

De ezek ellenére életem legszebb napja volt:)

2011. febr. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!