Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van kedvetek elmesélni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedvetek elmesélni, hogy hogyan zajlott az esküvőtők?

Figyelt kérdés

Kerestem a neten, de egyetlen egyet tudtam elolvasni, többet nem találtam..


ha tudtok linkeket, nekem az is jó :)


2011. febr. 17. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt vannak beszámolók is, némelyik egy blogba vezet.

2011. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem nem volt
2011. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze,mire vagy kíváncsi?
2011. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, olvasgatom, de annyira kevés van benne, hogy ihaj csuhajj


Hogy mire vagyok kiváncsi?

Mindenre, hogy hogyan éltétek meg, izgultatok-e, volt e valami zökkenő, stb...


Tudod, mintha elmesélnéd egy barátodnak :)

2011. febr. 17. 16:02
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Huh,hát nem izgultunk,mert nem volt rá időnk.Másfél hónap alatt szerveztük le,és más sajnálatos dolgok is közrejátszottak,így nem volt időnk izgulni,pánikolni,vagy ilyesmi.A nagy nap reggelén teljes nyugalommal felébredtem,kényelmesen megfürödtem,vártam a szépítészeket.Jól bereggeliztem,aminek utólag nagyon örültem,mert a szoros ruhám miatt a saját esküvőmön kb. 3 falatot ettem,azt is a tortából.Gyönyörű veterán autóval érkeztem a házasságkötő terem elé,ahol is az én drága vőlegényem majd hanyatt esett,mikor meglátott:)Ott kaptam meg a csokromat is,ami egy nagyon kedves barátnőm ajándéka volt.Rengeteg rokonunk,barátunk ott volt,nagy élmény volt számomra az egész.Fotózás után jött a szertartás.Bevonulás előtt kit ismerős kisgyerek(1 fiú,1 lány)vitte be a gyűrűt,mi utánuk mentünk.Az anyakönnyvvezető beszéde után meggyújtottuk a gyertyát,gyűrűt húztun,aláírtunk,szülőt köszöntöttünk,koccintottunk,fogadtuk a gratulációkat,amivel jócskán belecsúsztunk a következő pár idejébe(amit azóta is szégyenlek).Utána csokor dobás.Nagyon jó barátnőm kapta el,akinek van már három ilyen csokra,de a párja nem nősül:)).Elbúcsúztunk azoktól,akik nem jöttek tovább,majd már együtt beszálltunk abba a gyönyörű autóba,és elindultunk a lagzi helyszínére,útközben megálltunk szabadtéri fotókat készíteni.Szerencsénk volt,mert január közepén olyan gyönyörű idő volt,hogy simán bírtam az ujjatlan ruhámban.

A lagzinkon nem volt semmi klasszikus játék,és menyasszonytánc,mert nem szerettem volna.Voltak viszont finom ételek,italok,tánc hajnalig.De egyszer orvul elvitték a cipőmet,és eldugták a női mosdóban.Szerencsére a férjem megtalálta,ivott belőle pezsgőt,és visszakaptam.10-kor felvágtuk a tortát,és éjfélkor öltöztünk át.5-kor hagytuk el az egyébként 2-ig lefoglalt helyszínt.Szerencsére a házigazdák némi tortáért cserébe szemet hunytak:)

Hirtelen ennyi jutott eszembe,de köszi,hogy megkérdezted,jó volt mesélni róla.

2011. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Uhh, Januárban? Hiszen akkor hideg vaan!!! :D

Ám igen ilyenekre gondoltam :)

2011. febr. 17. 16:29
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Alapjáraton nem izgultam volna, csak hogy az esküvői előtti éjszakán akkor vihar készülődött, hogy azt hittem háztetőnk sem marad. Ráadásul az én drága jó férjjelöltem belázasodott már este. Na elkezdtem kúrálni, kapott gyógyszert, mert alkoholos teát.:) Lefeküdtünk, de kb. fél 4-kor felébredtem, mert annyira ideges voltam az idő miatt is, meg a párom miatt. Még akkor is lázas volt. Mivel este az utolsó szem gyógyszert adtam neki oda, nem volt. Hát mondom nem tudok mit csinálni, keresek egy ügyeletes patikát és veszek. Kocsiba ültem hajnal fél 4kor és mentem a patikához. Igen ám, de nem volt nyitva az ügyeletes! Nem értettem miért. Kimentem a kórházhoz, hogy hátha meg tudok valamit. Mondta a portás, hogy ügyeletes patika már nincs, kizárólag életmentő gyógyszereket adnak ki. Hát ez mi ha nem életmentő??:))) Mondta,hogy azért keltsem fel az ügyeletes dokit, hátha mondd valami értelmeset. Felkeltettem szegényt és mondta ő is, hogy meg kellene várni a 7 órát, mire kinyit a patika. Már épp félig sírásban mentem ki, amikor megkérdezte,hogy mi a gond. Mondtam, hogy nekem ma lenne az esküvőm, de a jelölt tiszta láz. Megsajnálta és adott ampullát, hogy ennek hatnia kell és sok boldogságot kívánt. Hazamentem, felkeltettem a drágámat, megitattam vele. Én már az idegtől nem tudtam visszaaludni, ráadásul még szemerkélt az eső, minden tiszta felhő volt. Na mondom ez szép, hol fogunk fotózni? Reggel ő felkelt, addigra már szerencsére nem volt láza,elment az unokatesójával a tortáért. Értem jött egy kocsi 10re (addigra már túl voltam 3 kávén, meg két energiaitalon) és vitt a fodrászhoz. Onnan irány a kozmetikus. Még szerencse, hogy nem vagyok karikásodásra hajlamos, mert meg sem látszott, hogy kb. 4 órát aludtam. Kozmetikustól haza, jöttek a barátnőim öltöztetni. Fotós is volt, nagyon jó képek készültek már ott is. Meg becsaptunk egy felest is,hogy biztos megnyugodjunk.:) Addigra már nagyon szép idő volt, 100 ágra sütött a nap. Jött a sofőr, elvitt a páromékhoz. Már kint állt az utcán és rugdosta a kavicsokat. Nagyon cuki volt, annyira izgult. Meglátott, könnyes lett a szeme. Onnan elmentünk fotózni, majd a városházához. Meg volt a szertartás, elsétáltunk a templomhoz. Utána meg a lagzi színhelyére mentünk. Tánc, ajándékozás, tánc, kaja, kaja közben tánc! 11kor torta, tánc fél 1-ig. Akkora buli volt,hogy nem tudtunk éjfélkor elmenni átöltözni. Amikor visszajöttünk menyecsketánc kaparós sorjegyért! Aztán buli reggel fél 7ig! Bár én már alig álltam a lábamon. Életem legszebb napja volt!
2011. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

röviden.(bár már egyszer leírtam egy ilyen kérdésbe))

20 éves,8 hónapos terhes voltam,szép nagy hassal.

Az esküvőnk alig 30 fős volt,és csak azért mert a szülők szerint illene már összeházasodnunk.Oké,legyen..Esküvő előtt a férjem dolgozott,így rám maradt a menyasszonyi ruha,vőlegény ruha kölcsönzése,a csokrok intézése,és mivel anyós háznál volt a kis lagzi,az élelem/italok beszerzése,eldöntése.Mire eljött a nagy nap már eléggé elfáradtam,és elegem lett az egészből.Kezdve avval,hogy drága anyósom kijelentette,hogy csakis szűk család lehet jelen,mert ő nem hajlandó "nagy esküvőt" engedni a portáján.Így le kellett mondanom arról,hogy a barátaim,és 1-2 ember aki fontos volt jelen legyen.(bezzeg az anyósom még a kollégáját is meghívta a fia lagzijára,az nem volt gond)Így a 30 fős lagziból a testvéreim,szüleimen,a vőlegény testvérei,szülein kívül nem ismertem másokat..

De nem számít..Nem volt templomi esküvő,mert egyikünk sem akart.Anyakönyvvezető elé mentünk csak.A vőlegény kollégája vitt minket egy szakadt ladával ami útközben befüstölt,és a rendőrök megállítottak minket,mert az ablakokból úgy szállt ki a füst mintha füveztünk volna(már csak a rapzene hiányzott)De amikor meglátták,hogy mi vagyunk az ifjú pár elengedtek minket,és poénból kérdezték,hogy akarunk-e szirénázó kíséretet!Nem akartunk..

Mindenki a helyén az önkormányzatnál.A hölgyike mondta hogy szépen vonuljunk be a választott zenére.Ő majd bent fog várni ránk..Egy idő után mi még mindig kint álltunk,amikor kijött a hölygike hogy már háromszor leadta a zenénket és miért nem megyünk már be.Kiderült,hogy elkeverték a kazettákat,és egy teljesen idegen zenét adtak be,nem azt amit én szerettem volna,és választottam..Így bementünk az idegen zenére.(mit bementünk,berohantunk)

A hölgy éppen kezdte volna a szertartást amikor anyósom egyik kollégájának a kisfia jó hangosan visított az anyjának,hogy a húga már megint beszart,és milyen büdös van..A hölgy megvárta míg mindenki abba hagyja a röhögést,és az anyuka kimegy a két gyerekkel.Gondolta feldobja egy szép verssel az esküvőt.Így szavalt egyet..Mivel már kezdett melegem lenni,így későn figyeltem fel arra,hogy mit szaval..A vendégek újra elkezdtek röhögni amikor a hölgyike a vőlegényre valami olyasmit szavalt,hogy a "vőlegény szép,magas mint a ...) ugyanis a vőlegény minden volt csak szép és magas nem..Majd a következőnél hogy " a menyasszony itt áll szűziesen ,karcsún" betett mindenkinek,Itt már mi is sírva röhögtünk, a vendégek nemkülönben..Alig bírtam a nagy hasamtól a székről felállni,és jön egy szűzies verssel...

De hab a tortán a következő volt.Kék pezsgőt szerettem volna,és az egyik rokonom megígérte,hogy ez lesz,ne aggódjak miatta.Az igen kimondása után örömmel láttam,hogy végre valami mégiscsak sikerült,méghozzá a kék pezsgő.

Volt vagy három üveg,így a kis vendégsereg minden tagja tudod egy pohárkával inni..Majd mindenki azon röhögött hogy kék lett a foguk..Látni kellene az esküvői képet.Mindenki kék foggal vigyorog!Ugyanis a rokonom egy olyan jó ételfestéket kevert a pezsgőbe amihez 2 nap kellett hogy lekopjon a fogunkról..

Hogy mire gondoltam???Édes istenem,miért vagyok én ilyen szerencsétlen???

Hát röviden ennyit..De legalább könnyesre röhögte magát mindenki..

2011. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 16:36


Istenem, hát sok boldogságot, és le a kalappal előtted


ma 16:51


Ne haragudj de én is könnyesre röhögtem magam, miközben olvastam.

Azt sajnálom, hogy nem lett az a tökéletes, de ha te is nevetsz ezeken, amiket leirtál, akkor szerintem az egyik legemlékezetesebb esküvő a tiéd :)

sok boldogságot :)

2011. febr. 17. 17:02
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 16:51 vagyok.

Örülök,hogy te is nevetsz rajta,mert tényleg csak nevetni lehet..Én is végig röhögtem,elhiheted.

Így utólag vissza gondolva még örülök is,hogy nem az a "mindenkivel ez történt" esküvőm volt..

De azóta már elváltam (hiszen ez a lagzi majdnem 18 éve volt) Most nyáron Júniusban újra férjhez megyek..Már kíváncsi leszek hogy akkor mi lesz,mert a drága szerelmem ugyanolyan "lökött" mint én..De legalább ne terhesen mondom ki az igent :)(és most piros pezsgőt szeretnék..)

2011. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!