Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tulipán csokor mennyire tartós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulipán csokor mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Június végén lesz az esküvő, és régi vágyam, h fehér tulipán csokrom legyen, de tartok tőle, h nem bírná ki a melegben...
2011. febr. 9. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy szenvedélyem a tulipán, és nem akartam abból engedni, hogy az esküvőmön ne jelenjen meg. Viszont tudtam, hogy nem tartós, így cselekhez folyamodtunk.

A templomba az esküvő előtt 3/4ed órával kezdték el csinálni a díszeket, 12 virágkötő szenvedett vele, hogy időben elkészüljön, de megérte. Gyönyörű volt, és az ottani fényképezkedést is kibírta :)

A csokrom is tulipánból volt, 3 készült belőle (amikor az egyik lekókadt, elővettem a másikat...), és amíg számított a csokor, addig az volt. Utána egy gyönyörű rózsa volt (amikor táncoltunk, meg ilyesmi [amikor már senki nem nézi a csokrot]).

A díszítés az ebéd és a vacsora alatt szintén tulipán volt, közte és utána rózsa. (Tehát 3 garnitúra díszítés volt konkrétan :))

Nem volt egy olcsó mulatság, de megérte :)


Sok boldogságot nektek!

2011. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az szép!!!

Erre nem is gondoltam! Több csokor!

2011. febr. 9. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Víz nélkül hamar lekókad. Válassz egy tartósabb virágot.
2011. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan két napja érdeklődött a párom a virágboltban, hogy a tulipános csokor mennyire bírná az esküvőt, nekünk augusztusban lesz.

Mivel nyár és meleg lesz, a virág nagyon gyorsan szétnyílik, így egyáltalán nem is javasolta a csajszi, maximum csak úgy, hogy nagyon szorosan kötik össze, és talán a ceremónián még egyben lesz, de a vacsorára már szétnyílik.

Így maradunk a rózsánál :)

2011. febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom. Azt hiszem le kell tennem erről az álmomról!

Pedig reménykedtem, h van valami praktika!

2011. febr. 11. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
A virágkötő át tudja kötni a fejet egy vékony aranyszállal. Kérdezd meg, hogy így tartósabb-e?
2011. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ajánlom június végére a tulipánt!Nem tartós akkor már!Ám június elején volt a miénk 100 fok volt és a rózsáim is ici-picit elaludtak...!!
2011. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miert nem selyem viragbol? Regen az volt a divat es megmarad orokre. ma mar olyan mu viragok vannak hogy igazinak latszanak.
2011. márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!