Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elengedhetetlen a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedhetetlen a menyasszony kezében a csokor?

Figyelt kérdés
Júliusban esküszünk egy kis faluban a polgármesteri hivatalban, csak a szülők és a tanúk előtt. Rendes hófehér menyasszonyi ruhám lesz, mindenképpen lesz egy szütyő a karomon, de én valahogy nem akarok sok felesleges dolgot a kezembe. Létezik olyan, hogy a menyasszonynak nincs a kezében menyasszonyi csokor? Lehet hogy hülyeséget kérdeztem, de azért értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm!
2011. máj. 8. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy szál fehér liliom is szép tud lenni. mellesleg a szertartás alatt egyáltalán nem kötelező a kezedben lennie:)
2011. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hova lehet letenni a szertartás alatt?
2011. máj. 9. 06:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg pont a szütyő felesleges....
2011. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges a szütyő. Én pont azt nem akartam. Minek? Ami kell az úgy is ott lesz a tanúnál, vagy a koszorúslányoknál (ha lesznek), de a férjed zakózsebében is elfér egy-két dolog. Nekem olyan hiányos a menyasszony virág nélkül. Ez tényleg lehet, akár egy szál is!
2011. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
oda lehet adni a tanunak, vagy le lehet tenni az asztalra
2011. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!