Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülhet kb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülhet kb egy ilyen esküvői csokor? Ugyan ilyet szeretnék én is? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 7. 14:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de ezen mi a díszítés?? :)

Ha nem nagyon akartok vele szórakozni, akkor csak kéritek így mondjuk tényleg egy pasi, mintha csakúgy vinné, plusz kértek pluszban még egy szálat (akár egy-két nap eltéréssel), amit meg Ti szépen összeraktok a vőlegényre. :)

Gratulálok amúgy! :)

2011. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen ezt akartam belinkelni!Csak azt elfelejtettem írni, h szeretnék rá olyat, h ne a virágszárát fogjam, hanem van ilyen nemtudom, nemtudom h hívják!Talán széles szalagot tekernek rá körbe, nemtudom!
2011. febr. 7. 14:58
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen csokrom volt csak lilás-mályvás színben. 6.000 Ft-ért csinálták, de nem virágboltba, hanem háznál köttettem egy virágossal aki vállal ilyeneket is
2011. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a tölcséres csokor, nem? Az már neccesebb, mert olyat kb sehol nem csinálnak, csak esküvőn :S
2011. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

jaaj, hát légy kreatív!Fogod magad elmész a méteráru boltba, és kész 3 méter (vagy több) Vastag fehér selyemszalagot kb 300ft.Aztán betekered a rózsák szárát alufóliába vagy valamibe, hogy ne csöpögjön esetleg,meg ne történjen baleset, és rátekered a szalagot, hogy stabil legyen.

Kész :)

2011. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

nem csak esküvőre csinálnak olyat,én ballagáskor kaptam olyat,csak vörös rózsákkal,akkori páromtól,4-5ezernél nem volt többe,18 szál volt (ennek másfél éve,árak emelkedtek,vegyük 6-7ezernek most)


ha csak a vőlegényen lesz "minicsokor",akkor veszel 1 szálat pluszba,és azt te is megtudod,nem nagy ördöngősség

2011. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Persze igazatok van :) De gondolom a virágkötő valahogy tartósítja ezeket a virágokat, nem hogy egész nap bírják a strapát, és ne kókadjanak le 2 óra múlva!
2011. febr. 7. 15:52
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem hasonló csokrom volt októberben 16.000 Ft. Az én csokrom vörös rózsa voltak benne fehér gyöngyök,illetve fehér mini kála és tüll anyagot tekertek a szárára. Tehát szerintem neked csak olcsóbb lehet.

2011. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron be szokták tenni hűtőbe.

Amúgy meg lefújják hajlakkal is, hogy szép fényes legyen a leve, meg talán akkor nem is kókad le annyira.

2011. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

[link]


Nem valami jó a kép, de nekem ilyen volt. 2009-ben 15ezerbe került. Ajándék hozzá a vőlegény kitűző ami egy szál rózsa és pici zöld.

2011. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!