Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az, amitől (szerintetek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől (szerintetek) egy esküvő már giccses?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 11:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"nem az abroncs méretétől függ mennyire díszes, avagy "steril" egy ruha." erre példa (az egyik kérdésben találtam):

[link]

2011. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%
amúgy a lufikat én nem giccsesnek mondanám, egyszerűen gagyi.
2011. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Van a "gyönyörű" ruha, meg a nevetséges ruha.
2011. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 69%-os, köszönöm a gúnyolódásod, de nem veszem fel... mindenkinek más a gyönyörű ruha, és más a nevetséges ruha, számomra pl. ez a ruha szép: [link] semmi gagyiságot nem látok benne, bocsáss meg mert én úgy gondolom, hogy az esküvőre menyasszonyi ruhát húzni (legyen az abroncsos, vagy abroncs nélküli) nem "gáz" és az sem, hogy a legtöbb ara szeretne gyönyörű lenni, az meg teljesen egyéni dolog, hogy nekem pont a nagy abroncs tetszik...vagyunk így ezzel még egy páran.

A 19. századi ruhákról meg annyit, hogy szeretem a divattörténetet, érdekel a téma, tetszenek azok a ruhák, a mai ruhákról (pl. a miniszoknyáról, farmerről, sportcipőről, pólóról) a véleményemet meg inkább nem írom le, mert nem szalonképes. További szép napot.

2011. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező a nem feltétlen szükséges pluszokra gondolt (pl. jégszobor, pillangóröptetés, csokiszökőkút).

És nem az általában minden esküvőn jelenlévő tartozékokról, aki csak és kizárólag egyéni ízlés dolgai, pl. csokor, menyasszonyi ruha milyensége.

Legalábbis szerintem egy (szép) menyasszonyi ruhától, vagy éppen vörös rózsa csokortól (ami amúgy nekem sem tetszik) még nem lesz giccses egy esküvő, a fényképes poháralátéttől, lufiktól inkább.

Úgy hogy szerintem felesleges sértegetni a másikat (jelmezbálos Mária Teréziának, a párját meg lónak) minden alap nélkül, mert az ilyen ember csak magát minősíti az undorító kötözködő stílusával.

2011. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!