Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az, amitől (szerintetek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől (szerintetek) egy esküvő már giccses?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 11:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Pl. galambröptetés, túldíszített terem (tüll masnik, lufik), tűzijáték...nem szeretem a nagyzolást, a hagyományos falusi lagzi híve vagyok mindenféle túlzás nélkül igazi hagyományokkal.
2011. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Ez ízlés kérdése, hogy kinek mi a giccses. Szerintem a túl sok díszítés a termen és a menyasszonyon már giccses,de azt így nem tudom meghatározni. Ha látnék néhány képet, akkor meg tudnám mondani, hogy az még nekem belefér-e vagy sem.
2011. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Amikor nem a párról és az esküről szól, hanem a díszletről, a felhajtásról.
2011. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

én láttam már olyan esküvőt ahol a menyasszony rikító lila ruhában volt, vőlegény meg citromsárga öltönyben.. na az giccses. Meg halottam olyanról hogy a menyasszony férfi a vőlegény pedig női ruhában van :O

érdekes szokások is vannak :D

2011. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyénfüggő. Írta valaki, hogy neki a falusi lagzi oké, a többi már nem. Számára nyilván giccses az, ami másoknak még bőven belefér.


Nem lehet erre konkrét határt meghúzni. Szerintem az a giccses, amikor már nyilvánvalóan nincs semmi értelme annak, amit csinálnak, mert nincs mögötte annyi érzelem. Bár ezt egy esküvőn nehezen tudom elképzelni.

2011. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Demjén Rózsi számok
2011. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
nézd meg bármelyik cigányesküvőt, hát pont olyan.
2011. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

kinek mi...


nekem például egy falusi esküvő is giccses,ahogy végigvonulnak 300an a falun


nekem a max 20 fős esküvő jön be,szolid ruhával,mindenféle csicsás dolgo nélkül,utána egy szolid étteremben vacsi,zene és tánc és egyebek nélkül

2011. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
én esküvőszervező akarok lenni. a giccses szó nem szerepel a szótáramban:):):)
2011. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

Köszi, köszi, köszi mindenkinek a lepontozást...imádom ezt az oldalt...kérdésre válaszolok és jól lepontoznak 41%-ra...vicc...

11:35 voltam.

2011. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!