Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi az, amitől (szerintetek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől (szerintetek) egy esküvő már giccses?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 11:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Csokiszökőkút, túlzott csicsa: ékszerben, flitter/csillám/csipke/tüll stb. eltúlzása, sok koszorúslány, amiben már elveszik a menya, aztán a túl sok virág, dísz, a túl sok, bezsúfolt program, úgy mint: ilyen tánc-olyan tánc, közös tánc, gyertyatánc, keringőtánc...
2011. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Imádom azt ami fényűző!!!De nagyon!!!

Számomra pl giccseslenne egy arany szék az esküvőn, de a többi bármi jöhet, tollbol készültlampionok stb:-)

2011. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
28%
Jégszobor. :) Rövid ujjú menyasszonyi ruha könyékig érő kesztyűvel. Akkora abroncsos ruha, hogy kinyújtott kézzel alig éri el a vőlegény a menyasszonyt. Lufikból hatalmas szív. Akkora asztaldísz, hogy nem fér a menyasszony elé a rántott hús. Vörös rózsacsokor.
2011. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%

Hmmm...A voros rozsacsokorral mi a gond??


Szerintem az giccses mikor a menyasszont ki van vakolva. Egyik baratnom 20 evesen ment ferjhez, de ugy ki volt sminkelve, hogy 30-nak nezett ki.


A masik dolog ami nagyon nem tetszett, az volt, hogy a palinkas uvegekre amit ajandekba adtak, a sajat eljegyzesi fotojuk volt ragasztva.

2011. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Tinker Bell ***** válasza:
69%

Bocsi az Offért!


"A masik dolog ami nagyon nem tetszett, az volt, hogy a palinkas uvegekre amit ajandekba adtak, a sajat eljegyzesi fotojuk volt ragasztva."


Ezzel mi a baj? Hiszen róluk szólt az a nap és még ajándékot sem lett volna kötelező adni! Kinek a képe kellett volna, hogy rajta legyen? A tied?


Én abszolút jó dolognak tartom az olyan ajándékot a vendégeknek amin a pár képei vannak!

2011. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk minden eskuvon adnak ajandekba palinkat es egy doboz sutit a vendegeknek. Es estenkent haza is kuldik,ha nem tudtal elmenni.


Viszont a fenykep ragasztasos dolog az uvegekre nem szokas es nekem nem is tetszik.


Azt gondoltam mindeki szabadon elmondhatja a velemenyet.

2011. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Tinker Bell ***** válasza:
79%

Nem kell megsértődni! Nem azért mondtam! Csak olyan hülyén jött le, hogy mégis milyen alapon rakatják rá a fényképüket?! Olyan hálátlanul hangzott!


Egyéni jogod eldönteni, hogy mi tetszik és mi nem!


Bocsi, ha megsértettelek... =o)

2011. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem sertodtem meg. Igy alapbol lehet nem is olyan szornyu,az fenykepes palinkas uveg, de en nem szeretnem egy uveg pian latni a fotomat.


Es igy ahogy leirtam lehet furcsan is hangzott, de tudni kell azt is, hogy eleg sok mindent eltuloztak. Es en ezt a fenykepes dolgot is a nagyzolasnak tulajdonitottam.

2011. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Értem! Örülök, hogy nem sértettelek meg, tényleg nem ez volt a cél! Szoktam osztani az észt, de az nem ilyen... =o)


Akkor azt már el sem mondom, hogy ahol lagziban mi voltunk, ott a poháralátéten is rajta volt az ifjú pár! Ez már nekem is sok volt egy kicsit, de a pálinkásüveg még belefér =o)

2011. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

"Akkora abroncsos ruha, hogy kinyújtott kézzel alig éri el a vőlegény a menyasszonyt"

Hát ízlések és pofonok, egyrészt az abroncs nem kőfal, másrészt nekem csak a széles, nagy abroncs tetszik, főleg mert imádom az 1855-60-as évek ruháit (pl. [link] , [link] , filmben: [link] , [link] , [link] ), tehát menyasszonyi, koszorúslány, menyecske ruhába is csak az ilyen tetszik ( [link] , [link] , [link] , [link] ,ilyen ruhákhoz meg egyértelműen ilyen (estélyi ruhához való) kesztyűt illik húzni: [link] )

(Frászt kapok az A vonalú, mostanában divatos ruháktól, akkor inkább ne legyen abroncsos a ruha, nem az abroncs méretétől függ mennyire díszes, avagy "steril" egy ruha.)

2011. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!