Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vidéki lagzik jobbak mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vidéki lagzik jobbak mint a Pestiek? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Eddig 3 vidéki, és 2 Pesti lagziban voltam. A vidékiek sokkal jobban elengedték magukat, mulattak. Hihetetlenül jó volt.

A Pestin meg alig volt hangulat. Igaz ott az egyiken elrontott mindent, hogy a vőlegény+ a haverjai éjfél körül tiszta részegen felmentek a színpadra, elvették a zenésztől a mikrofont, és kb 2 órán át óbégattak...Addigra szinte mindenki hazament. Meg ott nem is volt semmi mulatós zene, mert ők azt nem szeretik; nem volt vőfély, mert nekik ne dirigáljon senki.


Nektek mi a tapasztalat? :)


2011. jan. 29. 00:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak is a falusi lagzi tetszik :) legalábbis eddigi tapasztalatok alapján, hiper-super városi lagzikról nem igazán vagyok jó véleménnyel.

Pesti-vidéki helyett inkább én is módosítanék városi-falusi lagzira, egy debreceni, pécsi, győri lagzi is általában épp annyira "városi lagzi" a számomra.

2011. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez sztem az alapszemélyiségtől és a társaságtól függ. Voltam már rossz pesti és rossz vidéki lagzin is, és azt hiszem, a hangulat rengeteg mindentől függ. Én speciel nem szeretem a mulatóst, de el tudom engedni magam és önfeledten tudok bulizni más zenére is-olyanra is, ami lagzira is alkalmas, pl. retró magyar zene vagy hasonló. A kedvenc lagzi, amin voltam, pesti volt, és ugyan nem volt őrületes bulihangulat meg vőfély meg mittudoménmi, de legalább nem volt mki tajtrészeg, nagyon jól elszórakoztunk, mert összeszokott társaság volt, volt tánc is, zene is, és ízléses játékok is. Remélem, hogy az enyém is olyan lesz.
2011. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Az ilyen Szatmári Dáridó meg a hasonlókat nem értem. Szóval ahhoz, hogy berúgva mozogjon rá a násznép, arra lehet hogy jó, de szerintem az nem a legminőségibb zene, amikor a szinti viszi az ütemet, és egy énekléshez nem értő ember nyikorog a mulatós számokra. Igazásg szerint még nem nagyon hallottam olyan embert, aki ilyen 1szint+1-2 ember formációban zenélt és tudott volna énekelni.

Szóval szerintem ha már költ az ember a lagzira, hívjon egy igazi zenekart, zenészekkel és hangszerEKkel, nem egy db szintivel.

Aki pedig mulatós zenét akar, akkor hívjon inkább egy cigányzenekart, mert azok tudják nyomni rendesen. De rengeteg fiatal banda van, akik kimondottan népzenét játszanak, csak nem szintin, hanem hegedűn meg nagybőgőn. Lehet, hogy drágább mint a szintis fazon, de szerintem megéri.

2011. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nem vonós a népzene (Mecsekalji tájegység), hanem fúvós (trombita, klarinét, dob, stb.), ehhez legjobban a Szatrmái dáridó, Harold, stb. zenekarok hasonlítanak, én hallgatni is kimondottan szeretem, néptáncos vagyok, de a vonós zenét egyáltalán nem szeretem, kimondottan népzenés fúvós zenekar, a vonuláshoz, kikéréshez szokott lenni. A lagziba, és minden bálba, mivel nem csak csárdást és verbunkot játszanak, már hoznak szintit is, de hozzák a trombitát, gitárt, dobot, is, melyik számhoz mire van szükség. Lehet, hogy nem profi énekesek, de tudnak énekelni. Persze ízlések és pofonok, és azt is elismerem, hogy nagyon sok a gagyi 'zenekar'.

http://www.youtube.com/watch?v=keehNjC8nkE

http://www.youtube.com/watch?v=vNVFZn6tU24&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=TIo03yWKlWA&feature=related

2011. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy társaságfüggő, de szerintem általában véve a vidéki lagzik sokkal hangulatosabbak. Olyan jó nézni, ha a zenekar előtt a hetvenéves ugyan olyan vígan ropja, mint a huszonéves. :)

Számomra a vidéki lagzi a LAGZI.

2012. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!