Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 év együttlét után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év együttlét után már biztos lehet benne az ember, hogy az adott személlyel kívánja leélni az életét, vagy ezek még ennyi idő után nagy szavak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 14:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamám csak egyszer látta a páromat, akkor egy hónapja jártunk és Ő akkor már tudta, hogy ez a fiú a végzetem. Én azt hiszem úgy fél év és a nagymamám halála :( után éreztem, hogy Ő életem pasija!

13 éve vagyunk együtt 11 éve együtt is élünk.

2011. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes kérdés. Én másfél éve vagyok együtt a barátommal, és a szerelem nagyban dúl. Viszont eddig könnyű dolgunk volt, egy országban laktunk, de most elváltak útjaink, két hónapig nem látjuk egymást, aztán mindkettőnknek (ismét) el kell hagynia a hazáját, családját, stb.. hogy együtt lehessünk. Ha ezt átvészeljük együtt, én akkor leszek igazán biztos benne, hogy vele szeretném leélni az életemet.
2011. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sem az idő a döntő, hanem a megélt élmények. Mert, ha 1 évig heti 1-2x találkozik egy pár, akkor is csak élménybeszámoló, meg jókedv, meg sex... és ennyi, abból nem sok szűrhető le.

De ha 1 év alatt megélik a viharokat, a fájdalmakat, a veszekedéseket és a béküléseket... akkor már elég sok minden leszűrhető.

2011. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hogy egy év után nem, de soha nem lehetsz biztos benne. Most ebben a pillanatban úgy gondolod, hogy vele akarod leélni az életedet. Ez nem hazugság, egészen biztos vagyok benne, hogy ezt teljesen őszintén így érzitek. Viszont, az elkövetkező években/évtizedekben nagyon sokat fogsz még te is és a párod is változni. A végkimenetel pedig csak és kizárólag attól függ, hogy mennyire lesz kedvező a kapcsolatnak a változás, mennyire lesztek toleránsak egymással.


Összességében én nyugodtan belevágnék egy házasságba is akár, mert nem lehet azt sem mondani, hogy ha 5-10 év múlva még együtt lesztek, akkor teljesen biztosan örökké fog tartani a kapcsolat.

2011. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen összejöttem valakivel, 4 évig jártunk, az első két évben mit nem adtam volna, ha elvesz feleségül. A következő évek alatt annyit változtam, hogy már nem éreztem jól magam vele, elhagytam, pedig ő akkor akart megkérni. Jól döntöttem, hogy nem maradtam vele.

A férjem 26 éves koromban, 6 hónap után kért meg, 1 évvel később házasodtunk.

Nincs recept, minden kapcsolat más.

2011. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az a gond,hogy nemhogy egy év együttlét után nem lehet tudni, de 10-20 év után sem,hogy meddig tart egy kapcsolat!! Viszont az az érzés kialakulhat 10 nap alatt is akár...de ugyanúgy el is múlhat...

Két ismerősöm van, az egyikük 19 a másikuk 12 éve házasok és válni készülnek!:(

A párommal 5 éve vagyok együtt, és furcsa de akkor még nem tudtam volna elképzelni vele az életem pedig kimondhatatlanul szerettem, most hogy telnek az évek egyre jobban azt érzem,hogy ő az aki hozzám illik:) És imádjuk egymást :)

2011. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy ember akár másfél évig is képes elrejteni a foga fehérjét szerintem. Én azt mondom nem szabad elkapkodni semmit, a tatár nem hajt. Vajon miért van annyi rossz és tönkre ment házasság? Sokan úgy kötötték egybe az életüket, hogy nem is ismerték egymást igazán.
2011. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!