Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 1 év együttlét után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év együttlét után már biztos lehet benne az ember, hogy az adott személlyel kívánja leélni az életét, vagy ezek még ennyi idő után nagy szavak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Én 1 nap után tudtam-ez 10 éve volt :) :D :)
2011. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Minden relatív. Ezt az adott párnak kell éreznie. Van olyan ismerősöm,akik 6 évig jártak jegyben,majd a nő elhagyta a férfit, mert nem volt biztos a dolgában. Nem sokkal később megismerkedett egy másik férfival,akivel egy hónap után összeköltöztek,fél év után összeházasodtak,s már 10 éve boldog házasságban élnek, van 2 gyönyörű gyermekük. Látod, van hogy egy év sem kell hozzá! :)
2011. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Nem idő függvénye. Mi a párommal 7 hó után tudtuk, hogy együtt akarunk élni. 13 éve vagyunk együtt és nyáron leszünk 10 éves házasok. Van két 7 hós lányunk.
2011. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért 1 év elég idő arra, hogy ha valami nem klappolna kiderüljön.
2011. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Én az ismerkedésünk után kett hónapra összeházasodtam a párommal, 29 és félévig tartott. Ne kérdezd, hogy miért lett vége.
2011. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig 3 hónap volt a vízválasztó. Annál tovább soha senkivel nem bírtam ki, az elég idő volt arra, hogy rájöjjek nem megy.

A párom volt az egyetlen, aki tovább húzta. :D

12 éve vagyunk együtt.

2011. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Egy év együtt élés pl. már elég ahhoz, hogy a főbb dolgokat megtudjuk egymásról, kiderüljön, hogy alapból mennyire passzolunk.

Viszont, hogy sikerül-e egy életet együtt leélni, az csak akkor derül ki, ha már leéltük együtt azt az életet.

2011. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó:ez így van :)
2011. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy év után már teljesen biztos voltam benne, hogy biztos, hogy NEM az adott személlyel szeretném leélni az életemet.:)
2011. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, hogy már az első randi előtt eldőlt a kémia! De, hogy együtt maradunk-e egy életen át nem biztos. Az tuti, hogy Ő a nagy Ő, de a kapcsolatunk nagyon viharos. A 14. évet tapossuk, két és fél gyermekünk van ;) , de még mindig nem vagyunk házasok.
2011. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!