Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek se lenne helyénvaló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se lenne helyénvaló?

Figyelt kérdés

A párommal már elég rég óta vagyunk együtt, én jövőben végzek az egyetemmel(remélem), neki pedig még akkor lesz 3 éve hátra (orvosi).

Egyetem után szeretnénk összeköltözni, és mivel elég rég együtt vagyunk szépen-lassan azért összeházasodni is...

Egyszer kérdezték, hogy mi a tervünk, és csomóan megszóltak, hogy míg a párom egyetemista milyen már, hogy összeházasodunk? Most komolyan ez a legnagyobb gond? Ha még úgy vesszük neki nem csak az a három, hanem még plusz 4 éve van hátra...hova mind várjunk? Jó hogy nem 1o-13 év kapcsolat után házasodunk össze...

Ti mit gondoltok erről?


2011. jan. 25. 10:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

"számomra nem kérdés a házasság intézménye...én hiszek benne, és mindketten fontosnak ítéljük meg,"

"Szerintem házasodni nem 1o év együttélés után kell, akkor már feleslegesenek és illúziórombolónak tartom. Csak azok várnak a házassággal akik nem biztosak magukban."


Gratulálok, végre egy normálisan gondolkodó ember, a mai világban, tisztelem és becsülöm, hogy van aki még így gondolkozik, szerintem sem 10 év vadházasság után normális megesküdni.

ma 11:50, ma 11:52 vagyok.

2011. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Ugye erdélyi vagy? :) Csak kíváncsiságból kérdezem.

Egyébként a kérdésedre válaszolva, ha szeretitek egymást, megbíztok egymásban és érzitek, hogy ki tudnátok tartani egymás mellett egy életen keresztül, akkor hajrá! ;)

Nem másokkal kell foglalkozni, hanem azzal, amit TI ketten akartok! Üdv.

2011. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igen Erdélyiek vagyunk. Én nem rég költöztem ide.

2011. jan. 25. 12:52
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Igen, rögtön rájöttem a szóhasználatodból. :) Én is az vagyok.

Sok sikert Nektek a közös élethez! =)

2011. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem is mondtam, hogy menjen dolgozni is... valami tagyon félreérthettél, már bocs. :D

Amúgy csak azt mondtam el, hogy esetleg milyen okok miatt nem lenne jó ötlet, és nem feltételezem, hogy anyuci tartja el, csak hogyha ESETLEG (vannak ilyenek sokan tényleg). Bár egyetemen a legkisebb költség általában a tandíj, na jó, orvosin pont nem. xD

Pénzen meg nem csak az IQ-szegények vitáznak, és nem mondtam, hogy fogtok is, meg most ezt gondolod. Normális, intelligens embereket is hallottam vita közben olyan dolgokat mondani, hogy a fülem kettéállt, és hiába nem is gondolta komolyan, már kimondta. Megvan a pszichológiai oka.

Bár ha ennyire biztosak vagytok a dologban, akkor miért érzed szükségesnek még idegenek véleményét is kikérni? XD Részemről sok boldogságot!

2011. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%

Igen, ha úgy gondolod most h az "eltartás" később nem jelenik meg a veszekedésekben, attól még később meg fog.

Így van ez a legtöbb esetben.

2011. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim fiatalon házasodtak, anyukám pár hónappal korábban érettségizett, apukám már dolgozott és a munkahelye által kaptak lakást, két évig tanult anyukám, addig apukám fizetéséből éltek, azóta boldog is házasok és még egyszer sem vágták egymás fejéhez, igaz veszekedni sem szoktak soha.

ma 11:50, ma 11:52, ma 12:09 vagyok

2011. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem fog megjelenni az "eltartás", hát hihetetlenek vagytok. nálunk nincs ilyen téma...és igen most lehet egy ideig én keresek többet, egy idő után ő sokkal többet fog keresni, ő sem fogja hánytorgatni, ISMEREM.

Azt a boldogságot meg amit Te kívánsz inkább kihagynám, ezek után:-S


És már nem azért de én veszekedés közben sem mondok olyant a páromnak ami ennyire súlyos lenne mint ez a dolog az "eltartással". Biztos meggondolatlanságból mond az ember, de azért normálisabb ember olyankor is válogat...

a pszichológiával tisztában vagyok...



Idegen emberek véleménye meg egyszerűen csak érdekel, ennyi...ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy magabiztos vagyok-e vagy sem


a többieknek köszi:)

2011. jan. 25. 15:21
 19/19 A kérdező kommentje:
jaj és az idegenek véleményét nem abban kértem ki, hogy lesz-e cirkusz az "eltartásból"...de lehet nem tűnt fel, akkor most szólok:)
2011. jan. 25. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!