Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságkötéskor ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötéskor ha nem szeretném felvenni párom családnevét, megmardhat simán a leánykor nevem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 10:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
11:56 vagyok, azért mondjuk vicces, hogy szerintem egy teljesen jó választ sikerült 73%-ra lepontozni, beidéztem az erre vonatkozó szabályokat. Gratulálok.
2011. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ja teljesen jó.nem tom mért pontozták le?
2011. jan. 25. 16:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért pontozták le, mert jó:D


Simán hagyni lehet, én is így fogom tenni, ha esetleg férjhez megyek egyszer!

2011. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, megtarthatod a lánykori neved. Sőt, a születendő gyereked kaphatja a te vezetéknevedet.
2011. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
gyerkőc az már meg van(közös) és igen az én nevemet is kapta.mard is...így az egyszerűbb..
2011. jan. 26. 09:07
 16/17 anonim ***** válasza:
elénk az anyakönyvvezető egy olyan papírt rakott le,ahol kb 10 verzió szerepelt,hogy hogyan alakulhat a neved.Ebben benne volt az is,hogy a férj veszi fel a neved,meg hogy senki sem vált nevet. :)Fura volt látni ezeket a verziókat :)De megéri alaposan átgondolni,nehogy később megbánd,hogy nem azt a verziót választottad,amelyiket szívesebben használnád
2011. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jaja..férj is felveheti?ez jo:)
2011. jan. 27. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!