Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőtök napján volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőtök napján volt valami bosszantó tényező? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

-nem az előre megbeszélt fátylat kaptam(anyósom hozta el, szegény nem tudta)

-elfelejtettük leengedni az uszályomat:)

- nem lett feltálalva nagymamám befőttje, emiatt megsértődött :)

- egy rokon rosszul lett, haza is ment(persze semmi komoly)

-éjjelre megjött és felpuffadt a hasam:)


életem legszebb, legboldogabb napja volt:))))))))))))

2011. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

remélem egyszer majd én is mesélhetek valami hasonlót személyesen is. Most megosztok valamit amin azóta is szórakozunk, lehet szegény menyasszony nem annyira...


voltam egy esküvőn ami azzal a számmal indított, hogy "csaltál már és csaltak biztosan"...:-S hát ízlések és rokonok...

később kiderült, hogy a zenész részeg azért énekelt ilyen ideillő dalokat....

egy adott pillanatban leszédült a porondról és összetörött minden lehetséges hangszer...a levegő megfagyott...a zenész belém kötött minden ok nélkül, hogy ő majd engem így meg úgy...pedig életemben nem láttam azelőtt...

jött 3 óra számítógépes zene...majd került egy másik zenekar akik pótolták a hangulatot.

Később leborult a torta...


Nem is tudom a menyasszony, hogy bírta...



Egy másik esküvőn pedig nekem sikerült majdnem leborítanom a szintetizátort, hát azon nem röhögtem annyira...

2011. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

hol választottátok ezeket a kutyaütő szolgáltatókat?


mi nagyon megnéztük hogy kiket fogadunk fel. Mindenkivel külön szerződésünk volt.


A ruhát vettük, de olyan esküvői ruhaboltban, ahol ismertek, ezért nem vágtak át.

A ceremónia és vacsora helyszínét sok gond után választottuk ki, szerződést kötöttünk, mindent 3x végigbeszéltünk, tanúk jelenlétében.

A fotóst szintén szerződéssel választottuk ki, neten akadtunk rá, végignéztük a teljes portfólióját (több száz képet), ezután 2x taliztunk, és végig a szervezés alatt kapcsolatban voltunk. Egyeztettük a helyszínt, elment, megnézte, többször kapott forgatókönyvet, stb.

A fodrászom csinálta a hajamat, ismert, nem vágott át.

A sminkest is körberjártam, egy csomót megkerestem, szimpatikusság és portfólió alapján választottam, nem bántam meg, többször konzultáltunk.

A virágost a bnőm ajánlotta, 1 évvel korábban gyönyörű dekort, és csokrokat kötött az ő esküvőjére. 35 ezer ft volt a ceremónia és a vacsi helyszínének dekorja, benne volt az összes csokor és kitűző, minden. 2 hónapig heti kapcsolatban voltunk, mire mindent kitaláltunk és beszereztünk.

A tortát rendeltük, 3 héttel az esküvő előtt, és hetente beszéltünk a cukrászdával.

A hangosítóval voltak gubancok az utolsó hetekben, emiatt kicsit aggódtam, de szerződése volt, és megállta a helyét.


Általában az volt a tapasztalat, hogy aki hajlandó volt szerződni, az nem is akart átvágni. Több helyszín, sminkes, fotós nem volt rá hajlandó, nem is mertük megbízni.


ennyi közös szervezés alatt kiderült volna, ha bárkivel gond van. Én nem csalódtam, életem legszebb napja volt.

2011. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
a pincérek úgy viselkedtek, mintha sosem láttak volna egy vendéget sem, nemhogy 50-et
2011. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik nem csak nekem nem sikerült tökéletesen az a bizonyos "nagy nap".


-késett a fodrász és a sminkes egy órát

-ezután a sminkes bejelentette hogy neki máshol van dolga, úgyhogy gyorsan összecsapott minket (gyors sminkelés, de hiányos)

-a csokrom nem olyan lett, mint amilyet szerettem volna. és az autó díszítése sem volt valami nagy szám.

-öltözködéskor minden rokonom előrébbvaló volt mint én, úgy kellett vadásznom egy embert, hogy kösse már meg a ruhámon a fűzőt, indulás előtt 10 percel.

-Lent felejtettük a gyűrűpárnát a kocsiban, így ki kellett fizetni a tálcát az anyakönyvvezetőnek.

- és ami a legdurvább: ki lettünk dobva az étteremből, mert a tulajnak semmi sem tetszett amit előre pedig megbeszéltünk. (viszünk piát, dj-t meg ilyenek)

Komolyan ilyen rossz helyet még nem láttam, folyton minket (az ifjú párt) zaklatott a nyafogásaival.

2011. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az éttermes bordó csipkés terítőket vett elő, pedig előzőleg háromszor is rákérdeztem, hogy lesz-e fehér, mert ha nem, majd én hozok! Mindig legyintett, hogy persze.

Mikor megemlítettem, hogy ez így nem lesz jó, mert a díszítés zöld színű (szalvéták stb.), lehülyézett, sértegetett. Annyira fel voltam hergelve, hogy visszaüvöltöztem, pedig soha nem tettem még előtte ilyet. Délutánra varratott fehér terítőket!

Még jó, hogy épp ott voltam, mikor kezdett teríteni.

De ez a kis incidens még mindig fájó pont, ha visszagondolok rá.

2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Anyámnak lejött az ujjáról a ragtapasz (délelőtt elvágta az ujját), miközben kötözte a ruhám hátulját, tiszta vér lett az egész, épp hogy ki tudtuk mosni és szárítani az önkormányzat előtt, de egy kicsit látszott a folt.
2011. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!