Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tetszik ez a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik ez a menyasszonyi ruha? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 2. 20:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
50%

az ujját leszedetném,és abroncs hozzá mindenképp és tökéletes


amugymeg lényeg hogy neked tetszen

2011. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az álló modelles hasonmását. Egyelőre csak a tervezés szintjén állok, így netről gyűjtögettem a képeket, amik közül kizárásos alapon ezek maradtak nyerők, így ha már szalonba megyek, meg tudom mutatni, hogy ezekhez hasonlót keresek. Legalábbis így tervezem.


Tehát akkor a ruha álló modellen:


[link]


és


[link]

2011. jan. 4. 23:54
 23/35 anonim ***** válasza:

Gyönyörű!!!

Nagyon sok boldogságot! :)

2011. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Így nem tetszik,viszont ujjak nélkül ez lenne álmaim ruhája:)
2011. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Bocs, de nekem kicsit sem tetszik. Szépnek szép, sőt... Csodálatos. De nem az én ízlésvilágom, túl csicsás. Nekem az olyanok tetszenek, amik felül egyszerűek, maximum alul van valami fodor, csipke, csicsa.

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: nekem tetszenek! Szerintem igenis szépek! :)


9:54

Az első kép, amit linkeltél, álmaim ruháját ábrázolja. Évek óta le van mentve ez a kép a számítógépemre (hátha egyszer a kedvesem megtalálja véletlenül) O.O

2011. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem tetszenek amiket belinkeltél.

Szerintem is kicsit "régies" de ez nem baj, ha neked tetszik, és jól áll.

Okok a következőek:Túl csipkés, nem az én ízlésvilágom, és hosszú ujjú, azok alapból nem tetszenek, max ha egy kis boleró van hozzá.

2011. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
nem tetszik
2011. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Klasszikusan romantikus. Az én világomhoz illene. De az a lényeg, hogy neked tetszen, meg persze a párodnak! Jó hogy valakinek még futja igazi menyasszonyi ruhára, meg igazi szép esküvőre! Legyetek nagyon boldogok!
2011. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Kriszti83 ***** válasza:
Gyönyörű, ilyen egy igazi álomruha :)
2011. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!