Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy tetszik ez a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik ez a menyasszonyi ruha? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 2. 20:22
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. jan. 2. 20:37
 12/35 anonim ***** válasza:
63%
Nekem kifejezetten tetszik! :)
2011. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
70%
Szép.Nekem tetszik.Nincs olyan kép ugyanerről a ruháról,ahol áll a modell? Többet lehetne belőle látni.
2011. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sem tetszik, mert nekem túl öreges, mármint idejétmúlt.

De ahogy mondták: az a lényeg, hogy neked tetsszen! (Meg a leendő férjednek :P)

2011. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem tetszik, mert szerintem túl "nagy" a szoknyarésze. És az a csipkés ujja se szép.
2011. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nagyon tetszik, pont a sok csipke és a nagy szoknyarész miatt. Régebben ilyesmi volt az álom menyasszonyi ruhám, végül nem ilyen lett, mert egy másik jobban állt.
2011. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%

Az ujja nem tetszik, de jobb lenne állva látni a modellt a ruhában. Egyébként nem rossz.

De csak az számít, hogy neked tetszik, semmi más. Ne érdekeljen, hogy a legtöbb nőnek mi jön be.

Sok boldogságot!

2011. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
66%

Tetszik. Bár nekem inkább a vállpántos felsőrészű fazonok jönnek be, viszont így is nagyon csinos. Egyáltalán nem csicsás csak azért, mert az alján van egy kis csipke díszítés, meg csipkés az ujja.

Inkább elegáns, romantikus és felvéve ez a típus nagyon csinosan áll. Különösen tetszik a mellrésze, ami nem lapítja, meg szorítja le az embert. A most divatos ujjatlanokban sokszor úgy néznek ki szegény menyasszonyok, mint akikre felül egy selyemsálat tekertek, alul meg rájuk ráncolták a selyem ágyhuzatot . :D

Az összes többivel összevetve, amit a válaszolók belinkeltek, felvéve ez mutatja ki a legszebben az alakot úgy, hogy mégsem közönséges.

2011. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
49%
Öregasszonyos.
2011. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
27%
Nem tetszik. Habcsók. 10-15 éve is láttam már ilyet, ma már csak inkább falun.
2011. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!