Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg 2 hét alatt irjak át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg 2 hét alatt irjak át né-ra a személyimet? Valaki intézte mostansag hogy megy?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lakcímkártyát rögtön megkaptam, a személyit pedig pár nap múlva megküldték, nem kellett hozzá két hét.
2010. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de neked is névváltozás volt házasság miatt? fura hogy a lakcimkártyát eyből odaadjak akkor a személyit miert nem fura
2010. dec. 1. 23:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is megvolt kb egy hét alatt a személyi(lakcímkártyát rögtön cserélték) és az útlevél.

Taj kártyát azonnal cserélik, adó kártyát pedig postázzák,ezek ingyenesek, a személyi meg az útlevél fizetős..

2010. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
útlevél mennyibe kerül?
2010. dec. 1. 23:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell 2hét. 1hét de akkor a központba kell bemenni(Bp-en a Visegrádi utcába a 13.kerbe)

Más technikával készül a személyi és a lakcimkártya,ezért kell annak több idő.

2010. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7500 az 5 éves,14000 a tíz éves
2010. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A lakcímkártya sima laminált papír, ott készítik az orrod előtt, azonnal megkapod. A személyi viszont olyan technikával készül, mint a bankkártya, van rajta biztonsági hologram is, azt nem egy perc elkészíteni, postán fogják kiküldeni.
2010. dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol laksz. Én megdöbbenéssel olvastam, hogy valakinek pár nap alatt (1-2 hét hét) elkészült. Én neten foglaltam időpontot (Pest, IX.), 1 hónap múlvára volt hely. (Azért nem mentem csak úgy oda, mert Anyukám próbálta, és többszöri próbálkozásra sem jutott neki sorszám, pedig nyitás előtt érkezett, csak mások még korábban, és mire sorra került, már nem volt sorszám aznapra.) Tehát 1 hónap várakozás, a lakcímkártyát megkaptam, a személyimért pedig újabb 3 hét múlva kellett bemenni (előtte telefonon érdeklődni).
2010. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
azert az durva hogy ilyen sokba kerül az utlevel csereje ami mellesleg még 4 évig érvényes lenne simán a névátiras hogy kerülhet ennyibe?
2010. dec. 2. 10:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Új útlevelet kell csináltatni,őket nem érdekli,hogy miért...az enyém még hat évig érvényes lett volna,de nem mertem megkockáztatni,hogy más legyen benne,mint a személyimben,mert ott elég kekeckedősek,ahol én használom. Ennek köszönhetően,tehát szépen csengettem a pénzt...
2010. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!