Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tisztíttassam a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tisztíttassam a menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
A camponában a ruhatisztítóban azt mondták hogy akkor tudják tisztítani, ha a gyöngyök varrva vannak rajta. Ha ragasztva van akkor lepotyognak róla. Mivel nekem tele van ragasztott gyöngyökkel, nem tudom hol, és hogyan lehet ezt megcsináltatni. Ötleteket, és konkrét helyeket is várok.
2009. jan. 13. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ez így avn ahogy monták.

nekem volt egy jó ismerösöm aki egy szalonnak tisztított. otthon. tudta hogyan kell és még a legdurvább foltokat is kitudta szedni. de ö mutatta mi lesz egy olcso ragasztott ruhábol és mi egy varrotból. a ragasztott egy pár tisztítás után teljesen ledobta a gyöngyöket meg flittert. ö javította is a ruhákat de a ragasztottat nem. ha varrotrol lejött egy gyöngy ö szépen vissza varta, vagy ha baja volt megjavította.


most lehet rosszul fog esni de a ragasztott ruhák egyszeri viseletre vannak.

2009. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ha ragasztott, akkor le lehet venni, nem? És mosás, száradás után visszatenni. Inkább, mint hogy tönkremenjen. Lényeg, hogy az anyag ki legyen tisztítva.
2009. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elsö vagyok.


a ragsztott egy olyan ragasztóval van oda ragasztva amit ha leakarsz szedni akkor meghuzod az anyagot és ott megnyúlik egy kicsit az anyag. a vízre viszont lejön, és a rosszabb az hogy nyoma is marad a ragasztásnak.

2009. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én ügyetlen vagyok ahoz, hogy szépen visszategyem, ilyet vállalnak valahol?

nem nagyon koszos a ruha, csak poros, semmi folt. Rokontól van.

2009. jan. 13. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én vettem a ruhámat, de vasalni kell. Bekocogtam egy gyorstisztítóba és az orruk alá dugtam. SOS ez nekem kell 2 hónap múlva! A fejüket ingatták, majd közölték, esküvő előtt 1 héttel fáradjak oda ismét :) Légy rámenős, ne hagyd magad! Sok sikert!

2009. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a lányomnak, a szalonban varratott esküvői ruhájával kerültem olyan helyzetbe, hogy utána kellett nézni, hogy ki vállalja el, és milyen minőségben tisztítják majd ki az esküvő után a ruhát. Keresgélés közben egy ismerős ajánlotta az Angel ruhatisztítót. Felhívtam őket és kiderült, hogy el is viszik a ruhát, és tisztítás után vissza is szállították. A tisztítás minőségéről pedig csak annyit, hogy szinte olyan volt, mint új korában. Pedig ezen is voltak díszítések, gyöngyök, vékony pántok. Én csak ajánlani tudom, hogy próbáld ki őket. Annyira szépen dolgoztak, hogy utána már más ruháknál is igénybe vettem őket.
2009. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

www.eskuvoiruhakeszites.shp.hu

Én is itt tisztíttattam, nagyon profi módon kitisztították gőzöléssel együtt a ruhám és még a tisztítás ára sem volt drága. Egyébként ők esküvői ruhakészítéssel foglalkoznak...

2013. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!