Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek téli esküvője volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek téli esküvője volt az mit vett fel a ruha fölé? és bérelte vagy vette hozzá? Ha vette hol? Pesti vagyok!

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 10:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a szoknya alatt nem fogsz fázni... de nincs valami harisnyakötős izé a lakodalomban? Mert ott ciki a cicanadrág...

Egyébként tényleg pelerin vagy bunda lenne a legjobb, bár attól is függ, hogy néz ki a ruhád. Én simán el tudnék képzelni egy nagy kapucnis köpenyt is akár... bár betegesen vonzódom a fura dolgokhoz :)

2010. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
5 hónapos kismama vagyok azért gondoltam a fehér cicanadrágot mert nem szeretnék fölfázni....persze a buliban már nem az lenne rajtam!
2010. nov. 10. 15:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Kismamamenyasszony voltam én is. 7hónapos...

Mi kifogtuk a legzivatarosabb napot júliusban....

Én az egyetlen fekete cicanadrágomat húztam alá de párszor fölhajtottam. Nem is látszik a képeken.

Mi nagyon megszívtuk mert úgy volt, hogy az udvarunkon eszik mind a 34 ember és a házba nem fértünk el.

Végül egy kisútmenti büfé tulaja felajánlotta a helyet.

nekem csak egy bolerót adtak a szalonba, ha tudtam volna hogy olyan idő lesz vettem volna még valamit...

Cicanaci nem gáz... XD

Gratulálok az esküvőhöz és a babához! Sok boldogságot.

2010. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szia. dec 23án volt az esküvőm, 7 honapos terhsen. földigérő rövidukku ruhám volt, étteremben meleg volt, amikor meg a templomban voltunk ott fehér szövetkabát. 7ezerért vettük, azóta lett nagy divat. nem az a rendes hanem amit kinaikba is lehet kapni. az anyakönyvvezetőnél meg az étteremben ott meleg volt ott nem volt rajam semmi. egy sima harisnya volt rajtam és nem fáztam. de esetleg test szináből lehet kapni 70-100deneseket is, jobb mint a cicanaci.
2010. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem most volt október 16-án, csomó ideig kerestünk valami szőröset, végül egy kb. könyékig érő magas nyakú szőrpelerin lett, meg könyékig érő sima fehér kesztyű hozzá, így nagyon jól melegített. Egyébként a pelerin mostanra ugye feleslegessé vált úgyhogy eladó!:D ha gondolod küldök rólam képet amin rajtam van
2010. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!