Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek téli esküvője volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek téli esküvője volt az mit vett fel a ruha fölé? és bérelte vagy vette hozzá? Ha vette hol? Pesti vagyok!

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem májusi volt, de féltem, hogy hideg lesz, ezért kerestem pelerint. Végül nem vettem meg, mert azt mondták, még előző nap is megvehetem, mert májusban nem fogy. :) És nem kellett.

De a lényeg: az Ázsia Centerben van egy Maggie Bridal esküvőiruha-bolt, ott lehet kapni. Úgy emlékszem, 7 ezer Ft körül volt az ára.


(Mielőtt még valaki leszólná az Ázsia Centert, ott vettem a ruhámat is, gyönyörű volt és minőségileg kifogástalan, és megvenni 50 ezerrel olcsóbb volt, mint ugyanezt a ruhát egy körúti szalonban használtan kölcsönözni.)

2010. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem szeptemberben volt, pont a leghidegebb, legesősebb napon. A nagyimtól kaptam egy fehér kötött kendőt, azt terítettem a vállamra, amíg kinn voltunk, a házasságkötőben, étteremben meg úgyis meleg volt.

Kereshetsz hozzá szép hosszú sálat, pelerint...

A szalon (ha bérelsz) nem ad hozzá valamit?

Az egyik barátnőmnek rövid fehér bundája volt. (ő kosztümben volt, nagyon vagány lett az összeállítás)

2010. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

em tudom most van e olyan, amit írni fogok, de szerintem igen.


Anyukám decemberben esküdött, és eleve bélelt meleg bundás menyasszonyi ruhája volt.

Téli menyasszonyi ruha.

2010. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Decembereben volt az esküvőnk, én is pelerint béreltem a ruhához, de állati szencsénk volt, mert dec. 9-én 12 fok volt, így nem nagyon kellett még a tó parti fényképezkedéshez sem.

Szerintem a pelerin a legjobb, mert meleg is és mutat is a ruhához.

Helyről sajna nyilatkozni nem tudok, mert én vidéken béreltem!

2010. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A bélelt ruhát azért meggondolnám, mert a lakodalomban bélelés nélkül is folyik az emberről a víz meg smink...
2010. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyának is kosztümje volt, nekik dec. 29-én volt az esküvőjük, es ő is bundát vett a kosztüm felé.
2010. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nekem dec 18.-án lesz az esküvőm és ötletem sem volt mit vegyek fel a ruha fölé!a ruhát nem bérlem ahhoz olcsón már hozzá jutottam!és a ruha alá fehér cicanadrág jó lenne szerintetek?
2010. nov. 10. 11:05
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

cicanadrág??? Eszedbe ne jusson,uristen! XDDD

látom rádférne egy stylist

2010. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

előző vok: ja,bocsi,a ruha földig ér? Akkor vehetsz alá bármit,ugysem látszik

max táncnál vedd le!

2010. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én múltkor turiban láttam pelerint, 2000Ft volt, gyönyörű hófehér és jó meleg szőrös. Gondolom vki más is megvette esküvőre,aztán max 1szer felvette, de hogy semmi hibája nem volt az tuti.
2010. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!