Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eskuvo a 18. szuletesnapomon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvo a 18. szuletesnapomon? Ki mit gondol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 07:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Koszonom a rengeteg valaszt.. Bar megoszlanak a velemenyek de en batran kimondom az igent es kitartok mellette. Nem akarom kielni magam, nem elso kapcsolatom hogy bizonytalan legyek es rozsaszinbe lassak mindent! Masik dolog nem vakit el a szerelem mert esszel vagyok szerelmes, es szerintem szep az eskuvo es az hogy papiron is ahhoz az egyetlen szemelyhez tartozok akit nagyon szeretek. Masik szerintem ha fiu teszi a lepest es megkeri a lany kezet es tervezi az eskuvot ... hat nem hinnem hogy lenne valaki aki erre nemet tudna mondani. Mindig is az volt az almom hogy fiatal menyasszony es anyuka legyek. Hat msot beteljesul es legboldogabb ember leszek a foldon :)
2010. nov. 9. 16:33
 22/28 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen megyek férjhez, kivánom hogy legyél nagyon nagyon boldog :):)
2010. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Már írtam neked.....

Az szép,hogy így éreztek.De nem írod mióta vagytok eggyütt??

2010. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
férjehez mész, gyereket szülsz, de még csak 18 év körüli lesz akkor. Gondolom nincs munkaviszonyod ami bejelentett, fix, több éves/hónapos. Ezután megszületik a gyerek és te 28e ft-ot fogsz kapni. Így mész kucsorogni segélyért.. na, ezért fogsz segélyből élni!!!
2010. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy valaki egyből a házasságkötés után gyereket szül. És mivel nem tudhatjuk az anyagi hátterét, ezért még az is lehet, hogy nem kell segélyért kuncsorognia..sőt..az is lehet, hogy egy hónap múlva elválnak..oszthatjuk itt az észt neki, úgyis azt csinálja, amit a szíve diktál..én egy 8 évig tartó házasságon vagyok túl, gyerek nélkül. Mondjuk nem 18 voltam, hanem 22, és előtte 4 évet éltünk együtt, mégis elváltunk. Produkál az élet furcsa dolgokat..
2010. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Jogod van azt tenni, amit akarsz, a te életed. De tulajdonképpen miért tetted fel a kérdést?
2010. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
17%
Eszméletlenül nagy baromságnak tartom!Hiszen még nem is tudod mi az élet .még nem látsz a saját szemednél tovább.Még nem éltél(vagy máris kiégtél),inkább tanulj még tovább.a korai házasságoknak korai lesz a vége is.
2010. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség úgy kérdezni, hogy senki semmit nem tud sem rólad, sem a párodról, sem a kettőtök kapcsolatáról. Anyukám 18 volt, amikor férjhez ment apukámhoz, azóta is boldogok, bár akkoriban mindenki korán házasodott. Én 18 évesen hű de érettnek éreztem magam, amikor eljegyeztek, azt gondoltam, életem nagy szerelmével vagyok együtt, mégis zátonyra futottunk az egyetemre kerülés okozta változásokkal. Aztán 25 évesen, amikor férjhez mentem immár egy másik emberhez, sokkal bölcsebb voltam és azóta is biztos vagyok, hogy Ő az igazi. 3 gyerekünk van, 32 vagyok most. Semmiről sem késtem le, 18 évesen viszont elszúrtam volna az életem. De ez az én sztorim, a tiédet meg nem ismerem. Ezt csak te tudhatod, és ha mindenáron kérdezni akarsz, olyat kérdezz, aki évek óta ismer titeket. Szülőket, barátokat, idősebb, tapasztalt ismerősöket, rokonokat.
2010. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!