Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mulatós zenén kívül milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mulatós zenén kívül milyen más -közkedvelt- stílust tudnát_nátok javasolni?

Figyelt kérdés

Mi szó szerint utáljuk a "mulatós" zenéket, vonatozzunk kanizsára, meg kék a szeme.... :P nekünk -már- egyik sem tetszik.... táncolni sem lehet rá -rendesen, se semmit, max lötyögni... annyira sablonosak már. Sokszor voltunk már falunapokon és nekünk így már azok szokványosak lennének...szeretnénk valamilyen más stílusban megszervezni az egészet, úgy hogy nekünk is és a meghívottaknak is kedvére való legyen. Tudnátok tanácsot adni? (a disco is felejtős)


Jelenleg valamilyen salsasra, vagy latin táncosra gondolunk, vagy a '80-as évek külföldi slágerek lennének, amire lehet - még normálisan- táncolni...


2010. nov. 7. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a 60-70-es évek magyar retro zenéje is tökéletes lagziba.

Tudod, olyanokra gondolok, mint amilyeneket Marót Viki énekel.

2010. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rocky:))
2010. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ők voltak,és fantasztikus hangulatot csináltak. Bár az idősebbek hiányolták a mulatós zenéket, szerintem mindenki jól érezte magát.

[link]

2010. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
death metal
2010. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szeirntem retróval nem lehet bakot lőni, azt az emberek még jobban szereti, mint a mulatóst. Lehet magyar (pl. Isztambul, Csókkirály meg hasonló nyalánkságok), és természetesen külföldi (Michael Jakson, Black, és a többi).

De én biztos, hogy a magam alkalmára jazzt fogok választani^^

2010. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát, ha igazi különlegességre vágysz, de ami művelt is, de nem nagyon illik lagzikba meg ilyen helyekre, hanem igazi kulturált, a Komolyzene! Ajánlom Strauss tavaszi hangok ( voice of spring ) amire nagyszerűen lehet keringőzni, és nagyszerű dallama van!!! Szerintem, nem kell ahhoz nagy keringő tudás, mert nélküle is kiválóan lehet rá " táncolni"
2010. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy közkedvelt de mindenképpen egyedi;folk metal:D Azon belül is Korpiklaani,esetleg a Turisas féle Rasputin. Ezeknek jókis pörgős táncos hangulatuk van,bár a vendégeknek nem biztos hogy tetszene.
2010. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!


Jöhetnek még ötletek, ha valakinek még eszébe jutna!

2010. nov. 7. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rock-metál buli kéne. A folk metált már említették, Koorpiklaani nagyon jó kocsma hangulatot tud varázsolni, ezen kívül mehet még valami régi glam metál és a hazai populáris rockzene is mehetne, pl. Tankcsapda, Edda, Republic, Bikini.
2010. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel azt írod, hogy a zenével megegyező stílusban szerveznéd meg az egész lagzit (s ez tök jó!), én is a retrot javaslom. Ehhez a külsőségeket, meghívót, dekort is tök jól meg lehet csinálni!!! (Már látom is magam előtt, milyen lennee...) Veri(dekor)
2010. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!