Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet ilyen gyűrűje egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen gyűrűje egy házas embernek?

Figyelt kérdés

[link]



Nagyon tetszik nekem egy férfi, és ilyen gyűrű van a gyűrűs ujján, nem tudom eldönteni, hogy most akkor nős e.

Tudom már nem csak a szokványos karika gyűrű van, de ez akkor is egy fekete pecsét gyűrű..nem annyira esküvői, ezért nem tudom.


2010. nov. 6. 19:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat:)

Remélem tényleg nem nős.

Nem sajnos nem tudok közös ismerőst megkérdezni.

Tőle meg még nem szeretném.

Mert vannak utalások irányomban, de ameddig nem lép konkrétan, addig nem szeretném ha biztosra tudná, hogy engem is érdekel. Még ezt a kezdeti szépséget nem szeretném elrontani.

2010. nov. 6. 23:24
 12/15 anonim ***** válasza:
keress rá iwiw-en vagy facebookon, (néz körül a képei között) vagy elég egy jó időben megválasztott véletlenül elejtett megjegyzés is...
2010. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ohh ha ilyen egyszerű lenne:) Sajnos nincs fent sehol sem.

Utalni nem igen fogok rá, majd konkrétan rákérdezek ha eljött a megfelelő időpont.

2010. nov. 7. 11:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem nős! Apukám sem viselte mindig a karikagyűrűjét, de ha gyűrűt vett akkor mindig rajta volt! Ez a pecsétgyűrű pedig nem helyettesíti a karikagyűrűt!
2010. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

20:25-ös: "Nem nős! Apukám sem viselte mindig a karikagyűrűjét, de ha gyűrűt vett akkor mindig rajta volt! Ez a pecsétgyűrű pedig nem helyettesíti a karikagyűrűt!"


Attól, hogy a te apád karikagyürüt is viselt, még nem jelenti, hogy minden nös férfi hordja, söt ismerek olyan nös férfit is, akinek egyáltalán nem is volt soha karikagyürüje - mert nem tetszett neki meg a feleségének az ötlet, de pecsétgyürüt hordott.

2010. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!