Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet ilyen gyűrűje egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen gyűrűje egy házas embernek?

Figyelt kérdés

[link]



Nagyon tetszik nekem egy férfi, és ilyen gyűrű van a gyűrűs ujján, nem tudom eldönteni, hogy most akkor nős e.

Tudom már nem csak a szokványos karika gyűrű van, de ez akkor is egy fekete pecsét gyűrű..nem annyira esküvői, ezért nem tudom.


2010. nov. 6. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, házasember is hordhat ilyen gyűrűt, de ez pecsétgyűrű, nem utal arra egyértelműen, hogy nős vagy sem. Ha más gyűrűje nincs, akkor esélyes, hogy nőtlen.
2010. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez az egy gyűrűje van a bal gyűrűs ujján:S nagyon remélem hogy nem nős.
2010. nov. 6. 19:51
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja értem am hogy érted, csak nem tudtam más hogy fogalmazni, tehát hogy amit a házasság kötésnél húznak egymás ujjára, az lehet e pecsét gyűrű?
2010. nov. 6. 19:52
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem..

Vagyis van rá esély, elég minimális, de hogy nézne már ki?

vagy nemtudom.. elnézést hogy beleszóltam

talán kérdezz rá, de ne kutakodj utána az kiábrándítóbb mintha azt mondja hogy igen ha kérdeznéd..

2010. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, ez azért még nem kutakodás:)

még nincs esélyem rákérdezni, ezért kérdeztem itt.

2010. nov. 6. 20:16
 6/15 anonim ***** válasza:

Házasságkötésnél karikagyürüt szokás felhúzni, nem pecsétgyürüt.

De attól, hogy egy férfi nem hord karikagyürüt, még nyugodtan lehet házas, ugyanis a gyürüt se az esküvönél, se utána nem kötelezö hordani.


Én 22 éve vagyok házas, de nincs és nem is volt karikagyürünk, söt nem is lesz.

2010. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
en is azt mondom hogy nem mindenki hordja a karika gyurut es attol meg lehet hazas.
2010. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Viszont ha valaki hordja a pecsétgyűrűjét, akkor feltételezem, hogy hordaná a karikagyűrűjét is, ha lenne, mert szeret gyűrűt viselni.
2010. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A jegygyűrűt jobb kézen hordják nem? Amúgy meg sztem pecsét gyűrt nem hordanak jegygyűrű helyett.

Nem tudsz megkérdezni egy közös ismerőst hogy nős-e?

2010. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Én szeretem a gyűrűket és anno hordtam egy ezüst karikagyűrűt a gyűrűsujjamon. De csak azért ott mert kaptam, és csak arra az ujjamra volt jó. Nem feltétlenül azért hordja ott mert jelent vmit.

2010. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!