Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit illik adni nászajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik adni nászajándékba kollégának?

Figyelt kérdés

Kollégám esküvőjére vagyok hivatalos. Közvetlen kolléga, egymás mellett ülünk az irodában, jóban vagyunk de nem járunk össze munkán kívül így nem mondanám közelebbi barátnak.


Templomi szertartásra + utána sütizős állófogadásra megyek. Szóval nem lesz hatfogásos vacsis puccos hajnalig lagzi élőzenével meg ilyenekkel.


Így mennyit illene adnom? Nagyon nem vagyok képben mit szokás, más fórumokon lagzis meghívásra több tízezer forintokat írnak hogy annyi kell hogy “nullára jöjjön ki” a vendég, de szolidabb ünnepségnél mennyit szokás?


tegnap 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Kollega az kollega... Együtt dolgozunk a munkahelyen, ennyi közünk van egymáshoz.


Az esküvő pedig magánéleti ügy.


A munka és magánélet két külön dolog.


Aki ezt nem érti meg vagy elvárja a dolgokat, az nem fogja fel ezt.


Az más, ha kollegai viszonyból kialakul egy szoros barátság, összejártok barátként is melón kívül stb.


De azt nem kollegának nevezik az emberek, ahogy te teszed a kérdésben.


Nincs olyan, hogy minimum maximum mit/mennyi illik adni. Ez mindig egyén függő. Ki mennyit szán rá.

tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Senki nem vár el semmit, meghívott és örömmel megyek. Csak nem tudom mennyit illik/szokás adni.
tegnap 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen pénzt akarsz adni? Esetleg inkább valamilyen ajándék nem jöhetne szóba? Ha nem, akkor én 10000 Ft-ot adnék.
tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Min.20.000 adnék én. De én jószívű vagyok
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30.000 az átlag. Nekem is pont most volt meghívásom, de én kipuhatalóztam másoktól, hogy ők úgy számolnak, hogy minimum 30.000/felnőttenként kapnak ismerettségtől függetlenül.
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De itt nincs lagzi
tegnap 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lagzi nélkül sztem 10-15 bőven jó
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!