Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Szoiasztok


Kitűztük az esküvő időpontját, 2025.ben,mindenkit meghívtunk akit szerettünk volna, szűk családi, baráti kör lesz.


A meghívottak száma összesen 20 fő.


Már most közölte pár barátnője, a mennyasszonyomnak,hogy mi van akkor ha megjön a menstruációm... én úgy nem tudok menni, és ,hogy ő 3 fájdalomcsillapítót nem tudok bevenni, max napi inkább 1 vagy 2t.Van olyan hónap amikor "csak" fájdogál neki, van amikor meg remeg, és nem bír felülni se,nemhogy mozogni és volt olyan alkalom, hogy a sürgősségire kellett menni ez miatt ... És,hogy ő akkor tuti nem jön és ezt igazán meg lehet érteni....


Szerintem full gáz,de kíváncsi vagyok itt pár emberre

Kb 20 főből lehet 10 maradunk és az inkább az én részemről az emberek. Mennyasszonyom részéről konkrétan 1 ember az aki kifogás nelkül jelezte,mert a napokban vagy 8 nő ezt a menstruációs kártyát dobta be, hogy ő elfogadja a meghívást,de ha pont akkor nem jön el...


Barátnőm részéről még a tanúnak felkért barátnő is ezt a menstruáció kártyát dobta be...


Van egyáltalán így értelme megtartani,hogy a barátnőm részéről senki nem lesz jelen azon az 1 emberen kivül?



szept. 10. 05:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20-as vagyok... 4 óra alvás után, bocs... :) Azért az utolsó mondat.
szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én leszarnám. Ezért szerveztem kicsi esküvőt, nincs már hangulatom hisztis idióta emberekre. 5-en voltunk, bár leginkább a covid volt az oka. Amiket leírtál, nekem abból az jön le, hogy a legtöbb ismerősnek egy kötelező nyűg és költség az esküvő, kutya sem akar "részese" lenni totál unknown emberek színjátékának.
szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg kinek/minek akartok esküvöt tartani? Az érdektelen "barátoknak", akik amúgy is sz.rnak bele vagy azért, mert ti ketten össze akartok házasodni?
szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi endometriózisos nő egy baráti körben? XD
szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

#24

Ha jól tudom statisztikailag 10nobol 6 küzd ezzel

szept. 13. 09:48
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö nem kell túlozni. Igen, sok nö endometriózisos, köztük én is, de az nem azt jelenti, hogy mindegyik a földön fetreng halálközeli állapotban. Vannak súlyosabb és enyhébb esetek. Te se hiszed el, hogy pont a te esküvöd napján, hátha esetleg pont akkor 10-böl hatnak ez lesz a baja.

Csak ez egy olyan kifogás, amit úgysem tudsz ellenörizni.

szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ennyi erővel azt is mondhatták volna, hátha a nagy napon jön ki rajtuk egy hányós-fosós vírus. Azt meg még csak behatárolni sem lehet, mikor jön. Lehet, hogy 5 évig egyszer sem, de 2025-ben pont azon a napon kijön rajtuk.

Akkor ennyi erővel soha semmilyen programot ne szervezzünk, mert HÁTHA...


Az ilyen kretén alakok nem barátnői a menyasszonyodnak. Ha nem jönnek, nem kár értük. És fogadok, egy részük biztos nem fog jönni, pedig valójában semmi baja nem lesz, csak ezt a remek kifogást választja.

szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!