Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Szoiasztok


Kitűztük az esküvő időpontját, 2025.ben,mindenkit meghívtunk akit szerettünk volna, szűk családi, baráti kör lesz.


A meghívottak száma összesen 20 fő.


Már most közölte pár barátnője, a mennyasszonyomnak,hogy mi van akkor ha megjön a menstruációm... én úgy nem tudok menni, és ,hogy ő 3 fájdalomcsillapítót nem tudok bevenni, max napi inkább 1 vagy 2t.Van olyan hónap amikor "csak" fájdogál neki, van amikor meg remeg, és nem bír felülni se,nemhogy mozogni és volt olyan alkalom, hogy a sürgősségire kellett menni ez miatt ... És,hogy ő akkor tuti nem jön és ezt igazán meg lehet érteni....


Szerintem full gáz,de kíváncsi vagyok itt pár emberre

Kb 20 főből lehet 10 maradunk és az inkább az én részemről az emberek. Mennyasszonyom részéről konkrétan 1 ember az aki kifogás nelkül jelezte,mert a napokban vagy 8 nő ezt a menstruációs kártyát dobta be, hogy ő elfogadja a meghívást,de ha pont akkor nem jön el...


Barátnőm részéről még a tanúnak felkért barátnő is ezt a menstruáció kártyát dobta be...


Van egyáltalán így értelme megtartani,hogy a barátnőm részéről senki nem lesz jelen azon az 1 emberen kivül?



szept. 10. 05:25
A kérdező szavazást indított:
Igen gáz,oldja meg
Nem az tökre érhető
31 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

És ha a saját esküvőjén meglesz neki, akkor azt is lefújja?

Pontosan tudom, hogy milyen fájdalmas lehet, endometriózisom van. Ettől függetlenül nem lehet úgy élni, hogy minden hónapban egy hetet fetrengsz. Azt megérteném, hogy nem maradnak sokáig. Ha gyógyszert vesznek be, akkor nem ihatnak alkoholt, tehát erre gondolva vennék alkoholmentes pezsgőt meg egyebeket.

De hogy a legközelebbi barátaim meg rokonaim azért ne legyenek ott, mert megjött??

szept. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a lány barátnők soha semmit nem terveznek előre, mert mi van ha menstruáció lesz? Azaz se nyaralás, se közösségi program? Nekem erősen kamu indoknak tűnik, mintha nem akarnának menni.
szept. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek összebeszéltek. Talán hagyjuk a témát, másik tanú kell és kis esküvő.
szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

Mondanám a "barátnőmnek" ez esetben, hogy mennyen el a nőgyógyászhoz mert az semmi esetre sem normális, hogy ennyire fájjon a menstruáció hátha jövőre mérséklődik a problémája.


Amúgy ez vicc, ilyen kifogást még sosem hallottam...

szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyent szerintem normális nő nem hoz fel mentségnek... főleg ha egy barátnőjéről van szó. Úgy azt megérteném, hogy az anyja másodunokatestvérének a lányának a kutyájának az ex gazdája nősül, és oda nem menne el, pedig meg van hívva. Akkor a francnak van kedve, de így....

a másik meg az, hogy egyszerre 8 nőnek kevés az esélye, hogy meglegyen. Ez csak egy kifogás, mert nem akarnak menni. Én a helyetekben a kapcsolatot is megszakítanám ezzel a 8 kislánnyal, és keresnék értelmes felnőtt nőket helyettük.

De attól az esküvőt megtartanám, nehogy pár szerencsétlen elrontaná.

szept. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A 20 főben nincs is családtag? Mert itt 8 nőről beszélsz.

Ez egyértelműen kifogás, abból is a legrosszabb. Gondolom ezek a nők a munkahelyükön sem kapnak havonta emiatt szabadnapokat.

Én megtartanám az esküvőt akkor is, ilyen "barátnőkre" amúgy sincs szükség.

szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, ha valaki ennyire görcsöl, na de mindenki???!!! Ez már nonszensz. Nem lehet minden barátnője endós :/
szept. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen van értelme megtartani. Az esküvő rólatok szól nem pedig a vendégekről. Ha nem jönnek, akkor így jártak.
szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 24 főből összesen 11 lett. 2 tanú is visszamondta. Az utolsó napokban intéztem még a tanú módosításokat. A férjem részéről senki nem volt jelen.az én egyik tesóm lett az ő tanúja is. Nekem pont előző este jött meg😅 hiába voltunk kevesen nagyon jó volt a hangulat. Legalább ki tudtuk válogatni, hogy kik azok akik utána is az életünk részei maradnak.
szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A 20 főbe benne vannak a családtagok kban 10-12 fő csak a család a többi barátok
szept. 10. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!