Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Szoiasztok


Kitűztük az esküvő időpontját, 2025.ben,mindenkit meghívtunk akit szerettünk volna, szűk családi, baráti kör lesz.


A meghívottak száma összesen 20 fő.


Már most közölte pár barátnője, a mennyasszonyomnak,hogy mi van akkor ha megjön a menstruációm... én úgy nem tudok menni, és ,hogy ő 3 fájdalomcsillapítót nem tudok bevenni, max napi inkább 1 vagy 2t.Van olyan hónap amikor "csak" fájdogál neki, van amikor meg remeg, és nem bír felülni se,nemhogy mozogni és volt olyan alkalom, hogy a sürgősségire kellett menni ez miatt ... És,hogy ő akkor tuti nem jön és ezt igazán meg lehet érteni....


Szerintem full gáz,de kíváncsi vagyok itt pár emberre

Kb 20 főből lehet 10 maradunk és az inkább az én részemről az emberek. Mennyasszonyom részéről konkrétan 1 ember az aki kifogás nelkül jelezte,mert a napokban vagy 8 nő ezt a menstruációs kártyát dobta be, hogy ő elfogadja a meghívást,de ha pont akkor nem jön el...


Barátnőm részéről még a tanúnak felkért barátnő is ezt a menstruáció kártyát dobta be...


Van egyáltalán így értelme megtartani,hogy a barátnőm részéről senki nem lesz jelen azon az 1 emberen kivül?



szept. 10. 05:25
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#2

Igen soha semmit konkrétan nem tud elmenni sehova így amikor megjön neki

szept. 10. 08:45
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt elég kicsi arra az esély, hogy mindenki ekkor menstruál.

Másrészt: nekem is eléggé fájt, endometriózisom van, szóval tudom, hogy milyen, mikor menni alig tud az ember tőle, nem beszélve a többi tünetről. Ettől függetlenül nem áll meg az élet, nekem is volt, hogy pont akkor jött meg, mikor halaszthatatlan dolog volt: bevettem időben több gyógyszert és úgy ki lehet bírni. Ha barátnőmnek lett volna esküvője, akkor ugyanígy teszek, esetleg előtte négyszemközt szólok, hogy ha rosszabbul lennék, akkor sajnos el kell jönnöm. De a kötelező részt, ami maga az esketés, kb. fél óra, ennyit ki lehet bírni.

szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12%
Nulla bennetek az empátia. Fogalmatok sincs milyen amikor mondjuk egy PCOS miatt a menstruációs görcsök sokkal erősebbek mint másnál. Az, hogy Nektek nem ilyen, nem jelenti, hogy másoknak sem. A volt barátnőmhöz az első alkalommal majdnem mentőt hívtam, mert bár mondta, hogy nála ez durvább, azt hittem eltúlozza. Aztán amikor a bevehető maximális dózis fájdalomcsillapító ÉS görcsoldó ellenére magzat pózban zokogva hányt az ágyról egy lavórba és közben remegett a fájdalomtól, hangosan zihálva és nyögve, akkor azért tátva maradt a szám. Neki sem volt amúgy mindig ilyen, de elő-előfordult. Szerintetek véletlen, hogy erre már szabadnapot is kérhetsz? Sokakat nem érint, sokakat meg igen. Szóval picit több együttérzést!
szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"Neki sem volt amúgy mindig ilyen, de elő-előfordult."

Éppen ezért nem jelentem be előre, hogy 2025-ben azon a napon menstruálni fogok, ez egy hülye kifogás. Egyrészt, még messze van és simán csúszhat pár napot, másrészt nem biztos, hogy pont akkor lesz a legrosszabb (ugyebár a menstruáció sem végig ugyanolyan intenzitású mind az 5-6 nap alatt).

Bennem egyáltalán nem nulla az empátia. Nőgyógyászati nagyműtétem is volt. De nem fogom majdnem egy évvel az esemény előtt arra, hogy nem fogok tudni menni, mert menstruálok. Ki tudja mi lesz addig.

szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy érdemes megtartani az esküvőt. Ha nem lennének barátnők akkor el se venned a baratnődet feleségül? Tök mindegy ki részéről lesznek többen, nem számít. Ezek a barátnők 10 ev múlva már sehol se lesznek amúgy se. Talán már 1 ev múlva se. Mert ha tényleg barátnők lennének akkor nem gyartanának ilyen kifogást.


13. De egy családon belül 8 nőnek nincs ilyen gondja. 1-nek legfeljebb. A másik 7 csak kifogásnak használja a havi baját. Nőkent mondom hogy ez nevetséges. Nem hallottam még olyat hogy egyszerre 8-nak ugyanaz a baja egy baráti társaságból. Az endometriózis és a PCOS nem fertőző.

szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Itt azon izgulnak hogy jaj csak azon a napon ne jöjjön meg
szept. 10. 11:21
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyakönyvvezetőt, papot megkérdeztétek, hogy ők nem akkor terveznek-e menstruálni?

Ez, bazmeg...

Vagy te szívatsz itt minket, vagy a barátnők szívatnak titeket, de nem tudom elhinni, hogy ez komoly. Az, hogy ember bedob egy ilyen problémát, még hihető, de hogy többen, és még a tanú is...

De lehet, hogy nálatok még a férfiak is menstruálni fognak.

szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ő hát izé.Egy ember még egy dolog, de majdnem mindenki?! Nekem ez eléggé kifogásnak tűnik...
szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Visszakérdeznék azért, hogy amikor menni kell dolgozni akkor is a felüléssel szenvednek? Vagy milyen korosztály vagytok? Anyuci apuci tartja el menyasszonyod barátnőit? Röhejesek az emberek, mindenre van már kifogás, de ugyanakkor megoldás is. Csak az nem tetszik ilyenkor.
szept. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%

13-as, hagyjuk a dumát jó? A csajodnak el kell menni orvoshoz, nem játszani a mártírt - mondom ezt úgy, hogy az első nap nagyon rossz nekem is.

Bennem van empátia, főleg mert tudom, mennyire tud fájni, de a falra mászok az ilyen hülyéktől, akiknek fáj, haldokolnak, de orvoshoz menni azt luxus, nehogy kiderüljön, mi a baj.


Kérdező: az ilyenek NEM a barátaid...

szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!