Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szüleim elváltak! Apa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak! Apa nélkül szinte lehetetlen élni és anyu ráadás egy nagyon nem szimpi pasit nézzett ki magának! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, az lenne a normális, ha hagynám, de nem tudom! Szétválasszam őket?? Buktassam le a pasit, hogy mekkora szemét? Mellesleg van egy ikertesóm! Ő sem bírja a palit! Szerinte valami ütős terv kéne!...

A csávó nagyon bunkó velünk, meg sem tud különböztetni, anya előtt pedig kedves! Anya persze nem hisz nekünk, mivel előtte kedves meg minden... Tudja, h nekünk nem szimpi és azt hiszi le akarjuk vakarni, ami igaz, de az is ahogy viselkedik! Múltkor összetörte anyu kedvenc poharát, amit tőlünk akpott karácsonyra és azt mondta mi voltunk és tagadni fogjuk, h kiutáljuk! Aztán ˝leesett˝ a földre a családi fotó, amin még boldogok voltunk és szétszakadt és összegyűrődött! Azt is mi csinálzuk! :S Anya nem vak, csak hinni szeretne a nagy szerelme után egy msikban is! Nam akarjuk, h boldogtalan legyen, ezért neki kéne h rájöjjön!


2010. nov. 1. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi is felnőttünk apa nélkül, pedig mi hárman vagyunk tesók.
2010. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajaj! Én is elváltam az első házasságomból, deamásodik kapcsoslatomat úgy inditottam, hogy megbeszéltem a lányommal. És ha a lányom azt mondta volna, hogy ne anya, akkor hallgatok rá. A gyerekek mint kívülállók sokkal jobban fel tudják mérni a helyzetet, és okosabb döntést hoznak, mint az anya, aki nem lát a rózsaszínködtől, de csak egy darabig.
2010. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen költözzetek az apátokhoz.
2010. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok meg a véleményeteket anyukádnak. Ha mégsem hisz nektek,akkor beszéljetek apukátokkal. Talán élhetnétek nála is,ha anyukádok összeköltözik a pasassal.
2010. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A pasi tényleg szemét:S De addig szerintem nem tudjátok észhez téríteni anyukátokat, amíg nem költöztök (legalább rövid időre) aputokhoz. Akkor kapcsolna, hogy nem csak úgy beszéltetek.

Ütős terven töröm a fejem, de nem ugrik be semmi:S Sajnálom.

(én is átmentem hasonlón, utáltam anyám volt párját, de MINDIG őt védte, volt hogy miatta engem pofozott meg, mert szemtelen voltam szerinte...életem második legrosszabb évei voltak, nem kívánom senkinek, úgyhogy nektek csak a költözést tudom javasolni, de minél előbb. Úgy látszik a szerelem elvakítja őket vagy nem tudom:( anyám végül kb 7 vagy 8 évig volt együtt a pasival, és nem ő dobta a pasit.....)

2010. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyíték: hangfelvétel, videó, fénykép arról, hogy milyen anyukátok háta mögött. Egy átlagos mobillal simán megvan, aztán lehet menni árulkodni.

Tipp: jobb, ha hosszú időn keresztül gyűjtitek a terhelő bizonyítékokat anélkül, hogy észrevenné, mert ha csak egyszeri alkalmat árultok be, akkor annak nem feltétlenül hisz anyukátok, és a pasi is óvatosabb lesz utána.

2010. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, ilyen felvételen már én is gondolkoztam!
2010. nov. 2. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!