Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők szerelemből minél hamarabb akarnak házasodni (hiszen úgy gondolják hogy megtalálták az igazit), viszont a férfiak évekig/évtizedekig húzzák el a "nagy nap" dátumát?

Figyelt kérdés
Aztán ha szétmennek és a férfi talál valakit rá fél évére már össze is házasodnak? Ergo úgy érzi hogy pl 40 évesen érzi készen arra magát hogy családapa legyen?
júl. 26. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Jó kérdés. Nem tudok rá pontos választ adni. De talán az oka az, hogy a férfiak minél több nőt akarnak "letudni" miközben a nők egyetlenegy férfit szeretnének maguk mellé. Ennek az oka lehet az evolúció, biológia végülis visszavezetve.
júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ők 40 évesen könnyedén lehetnek apák, akár egy 20 éves új barátnő oldalán, míg egy nő 40 felett nem biztos, hogy anya lesz. Biológia, több idejük van, sehova sem sietnek. Ez akkor rossz, ha valakit 6-8-10 évig hitegetnek, aztán továbbállnak és a nőnek már nem lesz lehetősége gyerekekre.
júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasi csak akkor tudja 10 évig húzni, ha ott van a másik, aki ebbe benne van! Nem gondolom, hogy ezt feltétlenül össze kell kötni azzal, hogy utána meg valakit elvesz fél év után... van ilyen is, de ez inkább a bicskanyitogató mivolta miatt marad meg emberekben. Szerintem aki évekig hiteget, csak egy simlis, kényelmes ember, és aki mellette van, hát kellene neki kapcsolnia pár év után, hogy ez nem az az álomvilág, amiben hitegeti magát.

A kérdésre visszatérve, ha egy nő 30 fele/előtt szeretne szülni, hát muszáj efelé mennie, mert az idő nem áll meg...

júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Altalanositas.
júl. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Az előző nő miatt jöttek ra arra hogy érték a komoly kapcsolqt. Átmennek egyfajta személyiségfejlodésen igy a következőt veszik el.

Az előző csak szem.fejlesztő volt.

Mondhatni egyik nő készítette fel a másiknak.


Olyanok is vannak hogy egyutt gyűjtenek házra vagy vmi aztán mikor kész akkor akkor másik nővel veszi meg és költözik bele a pali.

júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A munja gyümölcsét mindig más aratja le.
júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk én húztam a "nagy nap" időpontját nőként. 🤔
júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A papucsokat minden nő el tudja venni
júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy akarunk minél hamarabb házasodni, honnan veszed ezt a baromságot?
júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindegyik férfi ilyen fajta. Az én párom pl nem. Szerelemből házasodtunk, ő csak 22 éves volt, én meg 25. 1,5 év után volt az esküvőnk.

De sajnos valóban sok olyan pasi van akikről írsz, több barátnőm is belefutott ilyenekbe sajnos.

Erre azt tudom mondani, hogy nem szabad hagyni, hogy elmenjenek az évek úgy, hogy a kapcsolatban nem történik előrelépês. Ilyen esetben, ha a férfi egyértelműen húzza az időt, kifogásokat keres, a nőnek kell látnia azt, hogy nincs közös jövő, és mondjuk 1-2 év után lépni, nem 5-6-8 évig csendben tűrni. Ennyi.

júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!