Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy korkülönbséggel megpróbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbséggel megpróbálni a kapcsolatot? Van értelme?

Figyelt kérdés

22-47 a felállás, én vagyok a fiatalabb és a nő. Tetszik, vonzódom hozzá, nagyon szeretek vele lenni, ha külön vagyunk is, várom, hogy keressen, beszéljünk, írogassunk. Tudom, fura, de mintha kb. a függője lennék. Nem éreztem ilyet soha, pedig nem vagyok csúnya, sosem okozott gondot az ismerkedés.

De eddig max. 8 év volt a korkülönbség, nem 25. Vártam a nyarat, hogy majd elterelődik róla a figyelmem, múlt héten a barátnőimmel voltam nyaralni, végig vele beszélgettem, ha bárki próbált volna közeledni, "Menj már innen, mit akarsz?!" tekintetem mindent elárult. Jó lenne tisztázni ezt végre, hogy mi is van köztünk, ő azt mondja, hogy a pokolra fog jutni miattam, de tőlem függ ez az egész, mert ő bármikor velem lenne, azonnal.


júl. 25. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Jobb neked úgyse jut.
júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De kis kedves vagy. :D
júl. 25. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Probald meg. Masnak is jol megy. A lelki osszhang es vonzodas nem a szamok fuggvenye.
júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan elengedném a történetet. Nagyon fiatal vagy.Mire te életed teljében leszel, addigra ő már 50+ éves...
júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
88%
És véletlen sem foglalt az ürge 😂🤡🧐🧐
júl. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

"ő azt mondja, hogy a pokolra fog jutni miattam, de tőlem függ ez az egész, mert ő bármikor velem lenne, azonnal."

Hehe tipikus szélhámos duma 🤡

Persze, hogy bármikor veled lenne azonnal, addig amíg megdug és jól hülyének néz téged. Az ilyen férfiak ennyi idősen akik 25 évvel fiatalabb csitrikkel irogatnak meg hülyítik, vagy mind házasok vagy ilyen magányos farkasok akik tartanak egyszerre 5 szeretőt. Hidd el nem te vagy az egyedüli aki a tarsolyában van, ismerem az ilyeneknek a fajtájukat, van tapasztalatom velük! Kerüld el jó messziről, mert nagyot fogsz koppani kislány!

34/N

júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"ő azt mondja, hogy a pokolra fog jutni miattam, de tőlem függ ez az egész, mert ő bármikor velem lenne, azonnal."

Színpadiasan manipulatív öregedő hülye, aki azt hiszi (és sajnos jól), hogy ezekkel a nagy szavakkal még be tud fűzni egy 22 éves kislányt.

Hanyagolnám. És a 6-os válaszolóval is egyetértek: nem kizárt, hogy még több hozzád hasonló nőnek előadja ezt nap mint nap.

júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Hulye venember. Marmint hozzad kepest.
júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem érdemes.


Én 35 vagyok, a párom 57.

Van már közös gyerekünk is.

5 éve vagyunk együtt, idén házasodunk. Én még mindig szerelmes vagyok belé :)

aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tisztáznod kell magadban hogy ez valódi szerelem-e vagy csak múló fellángolás.
aug. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!