Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a velemenyetek a rongyrazos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a rongyrazos eskuvokrol? Ti mennyit adtok/fő?

Figyelt kérdés

/fő a kérdés.


Megyünk ilyen esküvőre, elég puccos a hely, egy barátnőm a menyasszony. És nem tudom mennyit kéne vinni.



júl. 7. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Tök mindegy, mennyire rongyrázós, én 30e körül adnék. Ez ma már nem egy ritka ár, de ne is velem fizettesse meg a pár, ha nekik finnyás az ízlésük, és csakis a legpuccosabb étteremben akarnak ebédet, a többi csicsát meg főleg nem.
júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Olyan vicces, hogy itt a rongyrázós meg a puccos szavakkal dobálóztok. Az valahol százezer forint felett kezdődik. Per fő. Az átlagos helyek kérnek jelenleg 30-40.000 Ft-ot egy főre italcsomaggal együtt.
júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

10 ezer/fő összeget adtunk eddig minden esküvőn ahol voltunk. Az nem a mi problémánk, ha puccparádét rendeznek, meghívni pedig nem kötelező, és nem is arról kellene szólnia, hogy nyerészkedjenek és megpróbálják a vendégekkel kifizettetni ( visszahozni) az esküvő árát, így nem csak anyagi okok miatt, hanem elvből sem adunk senkinek 20 ezernél többet kettőnktől.

Ha valaki valamilyen formában szóvá teszi, hogy ilyen olyan minimum összeget elvár, akkor el sem megyünk.

Egyébként számomra csak a szertartás az ami szép, romantikus, megható, azokat szeretem.🥰 A nagy esküvők többi részét nem, a tömeg zavaró, a táncolgatás-bulizás, nem az én világom, se a vad idegenekkel való csevegés, így leginkább unalmas az egész, szóval viszek könyvet és elvonulok időnként olvasni. A kaja is sokszor 1 kaptafára megy. Ha egyen voltál, ugyanolyan kb a 10. Is.

júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem ez befolyásolna, hogy mennyire rongyrázós. Az az ő dolguk, hogy mennyire tellet. A nászajándék egy ajándék, amit a párnak adunk, nem a 6 fogásos gourmet menü és az arányhintó finanazírozása. Legjobb barátnak akkor is többet adnék, ha szűk körben lenne kis esküvője és mondjuk tudom róluk, hogy spórolnak valamire. Mint a 38. rokonnak, akik csak illemből hívtak meg, hogy többen legyünk, közben meg évente váltunk néhány szót.
júl. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk én az ilyenre el se megyek. Aki illembol hív meg...
júl. 9. 15:22
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként szerintem ez az "elvből nem adunk" ritka bunkó dolog. Az egy másik kérdés, ha valakinek nem telik rá, akkor emiatt ne menjen adósságba, de egy sima vacsora, egy átlagos helyen, italcsomaggal, 30 alatt biztos nincs meg manapság.
júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%
#16: Hagyd Őket. Tipikus jó magyar "mibű?!" hozzáállás.
júl. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!