Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre készülünk, szűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre készülünk, szűk körben, mennyire gáz hogy nem hívjuk meg a szülőket?

Figyelt kérdés
Se az én apám, se a párom szüleit nem hívjuk meg. Mindig csak a rosszat kapjuk, lenéznek minket, ha találkozunk is csak azt halljuk hogy így meg úgy nem jó amit csinálunk.Pici polgári esküvő lesz, semmi felhajtással. Max 10 fő lesz jelen, csakis olyanok akik az életünk részei. Anno anyósék már mondták, hogy nagy felhajtásnak kell lennie az esküvőnek, nem értették meg hogy mi nem erre vágyunk. Így az a döntés született, hogy nem is jönnek. Akiknek eddig mondtam, azt mondták, hogy ez nagyon nem etikus dolog. És hogy gondoljuk át mégegyszer. De ha egy jó szavuk nincs hozzánk, akkor szerintem jogos. Nektek mi a véleményetek?
máj. 31. 16:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
A Ti döntésetek, viszont szàmomra furcsa,hogy mindkét oldalról rossz véleménnyel vagytok a szülőkről. Itt fölösleges kérdezni,idegenek vajon mit mondhatnának?
jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kései Sirató ***** válasza:
61%
Nem gáz, nincs szükség arra, hogy elrontsák a legszebb napotokat.
jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

De ha ennyire sz*r szülők, hogy még az esküvőtökre sem akarjátok őket meghívni, minek tartjàtok egyáltalán a kapcsolatot velük?


Ezt nem értem sosem az ilyen sztorikban, hogy minden sz*rnak el vannak mondva a szülők, akik csak bántják a gyerekeiket, de akkor miért nem szakítottàtok már meg velük a kapcsolatot, minek beszéltek még velük, ebben hol a logika?

jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

Kéttanús esküvőnk lesz, részben pont az idióta család miatt.


A párom anyja-apja képtelen egy légtérben maradni veszekedés nélkül, az én anyám egy kontrollmániás hüpi és sorolhatnám.


Tudod ki hívja meg őket... és nem, nem bánom. Dehogyis.

jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez a ti dolgotok, ha ilyen a viszony akkor rendben van. A sógornőm tavaly augusztusban ment férjhez, ő pl a nagymamáját nem hívta meg, mert annak volt valami beszólása a férj származását illetően még az esküvő előtti hónapokban. Szerintem abszolut jogos volt.

Van ilyen. Nem kell olyanokat meghívni akik mellett nem éreznétek jól magatokat.

jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!