Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre készülünk, szűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre készülünk, szűk körben, mennyire gáz hogy nem hívjuk meg a szülőket?

Figyelt kérdés
Se az én apám, se a párom szüleit nem hívjuk meg. Mindig csak a rosszat kapjuk, lenéznek minket, ha találkozunk is csak azt halljuk hogy így meg úgy nem jó amit csinálunk.Pici polgári esküvő lesz, semmi felhajtással. Max 10 fő lesz jelen, csakis olyanok akik az életünk részei. Anno anyósék már mondták, hogy nagy felhajtásnak kell lennie az esküvőnek, nem értették meg hogy mi nem erre vágyunk. Így az a döntés született, hogy nem is jönnek. Akiknek eddig mondtam, azt mondták, hogy ez nagyon nem etikus dolog. És hogy gondoljuk át mégegyszer. De ha egy jó szavuk nincs hozzánk, akkor szerintem jogos. Nektek mi a véleményetek?
máj. 31. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha jogos akkor jogos.
máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Esküvő rólatok szól és nem a mérgező szülőkről. Ők sem etikusak veletek, akkor miért is legyetek azok velük.
máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
94%
Szerintem nem gàz.
máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Tegyétek úgy, hogy szeretnétek. Jogos igényetek, hogy az a kb 10 ember legyen körülöttetek életetek nagy napján, akikkel szeretetteljes a kapcsolat, akik mellettetek állnak.

Erről pedig:

" Akiknek eddig mondtam, azt mondták, hogy ez nagyon nem etikus dolog. "

az a véleményem, hogy mindegy, mit mondanak.

máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítő válaszokat.
máj. 31. 16:49
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Ne hívjátok el. Ez lesz életetek egyik legfontosabb és legboldogabb napja. Nem kell, hogy ezt valaki elrontsa meg hőbörögjön ott. Érezzétek csak jól magatokat. Az a fontos.

Sok boldogságot!

máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Ezek után szóba sem fognak veletek állni. Gondolom nem probléma. Az unokákra majd vigyáz egy babysitter.
máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Inkább azon gondolkoznék el a helyetekben, hogy én megbánnám-e később, ha úgy tartanám az esküvőmet (ami optimális esetben csak egyszer van egy ember életében), hogy a szülők nem vesznek részt rajta, akármilyen nehéz természetű emberek is. Szívesen nézegetnék-e később (évtizedekkel később akár) olyan képeket a nagy napról, ahol a szüleim nincsenek jelen?
máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Kéttanús esküvőnk volt, nem is jelentettük be előtte. Aztán megmutattuk anyukámnak a házassági anyakönyvi kivonatot, nagyon örült neki. Anyósomnak meg sem mondtuk.
jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7#

Unokára eddig sem vígyázott egyszer sem.

jún. 1. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!