Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi ideig tart egy leánybúc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy leánybúcsú? Ha otthon lesz megtartva. Gáz ha hamarabb hazamegyek?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 09:03
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
24%

Gáz.


Nem biztos, hogy akarod látni a jövendőbélidet abban a helyzetben, ami ott kialakulhat. Emellett kiemelem, hogy tisztelet a kivételnek!!

ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt megbeszélt idő hogy mikor mész haza, annál hamarabb nem illik. Amúgy miért nem alszol valami haverodnál? Így ők sincsenek időponthoz kötve, neked sem kell ott dekkolnod valahol késő este és várakozni.
ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Függ attól is, hogy mikor kezdődik.

De szerintem legtisztább előre szólni, hogy neked mondjuk 8-kor el kell menned.

ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Nekem rosszul esne, ha valamelyik barátnőm hamarabb lelépne, és szerintem elég sokunk így van vele.
ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Azért örülök, hogy nekem nincsenek ilyen barátnőim, akik rendelkezni óhajtanak az én saját időm felett..
ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaaa de én vendég leszek úgy értettem ha lelépek hamarabb haza mint ahogy vége van. Nem én vagyok a vőlegény🤣
ápr. 27. 11:32
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
86%

Jahogyúgggggy.


Akkor nem gàz.

ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Addig tart amíg jól érzik magukat az emberek :) Van amikor már 10-kor leül a hangulat, a telefonját nyomogatja mindenki és igazából hazakívánkozik, máskor meg reggelig megy a buli.

Vendégként miért is kellene maradnod a végéig??? Jelezd előre, hogy x-ig tudsz maradni és kész. Majd látod a hangulaton, mi a pálya. Egyébként is mindig van olyan aki elsőre megy haza, nem egyszerre megy haza mindenki percre pontosan egy buliból nem igaz?

ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
4-es, hálisten nekem nincsenek ilyen "barátnőim", akik szerint gáz ha nem maradok hajnalig és nehezményezi a dolgot ;)
ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged búcsúztatnak akkor gáz.😂
máj. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!