Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki, ha borostás az arca az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha borostás az arca az esküvőnkön?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, a párom borostásan, és mindenki mondja, mennyire jól áll neki. Nem ápolatlanul hat a dolog, eszméletlen tetszik így. Kérdezte, hogyha lesz az esküvőnk, akkor is így legyen e... (bugyuta a kérdés, de gondoltam felteszem :D )
2010. okt. 18. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a szőr nem oszt nem szoroz, ha nektek úgy tetszik, akkor legyen úgy.

Nincs az előírva, hogy csak frissen borotválva lehet esküdni.

És akinek szakálla vagy bajsza van? Az se nyesi le az esküvőre.

2010. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nem ciki sőőőőőőőőőőőőőőőt...

jó ne legyen olyan mint egy hajléktalannak, de azért lehet...szerintem:)

2010. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

dehogy ciki, a ti esküvőtök úgy mentek, ahogy nektek tetszik.


a borosta amúgy is sokkal szexibb mint a frissen borotvált arc

2010. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindig borostás (mint a szakállasoknál a szakáll), akkor nem ciki. Ha direkt az esküvőre lesz a dizájn, akkor ciki.
2010. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha így tetszik nektek, ámen. én áldásomat adom rá:) a ti napotok. a miniszoknyásnak igaza van, de ez olyan dolog, hogyha az ő esküvőjén miniszoknyát akar viselni, vagy borostás akar lenni, mert így tetszik, akkor legyen. miért kövesse a hagyományt, vagy az etikettet, csak mert úgy illik??? mintás ruhát sem szoktak esküvői ruhának, mégis van aki felveszi, mert az a szép neki. csak nyugodtan:)
2010. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen, nekem ő úgy tetszik (mindenhogy tetszik, csak tudjátok hogy van ez :-) ) Ha az esküvőn így fogja kimondani az igent, hát ámen :P! Egy fényképen úgy láttam, hogy a diplomaosztóján sem volt frissen borotvált :P
2010. okt. 20. 06:37
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én férjem is mindig borostás. Eleve nem borotválkozik, hanem heti egyszer géppel vágja le. Így volt az esküvőnkön is. Mindig borostás, ez van. Az lett volna furcsa, ha az esküvőjén csupasz az arca :) Szerintem senki nem ismerte volna fel.

Már javában a férjem volt, mikor életemben először láttam csupaszon, egyszer poénból megborotválkozott :)

2010. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!