Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kibontva szeretnem hordani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibontva szeretnem hordani az esküvőn a hajam, hogy érvényesüljön a hosszúsága. Milyen díszt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ha valakinek volt ilyen haja vagy látott betudná linkelni?hol lehet ilyen cuccokat kapni? ha egy jo fodraszt ajánlanátok loknis haj készitesere annak nagyon örülnék. bp.köszike
2010. okt. 14. 11:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Csak egy pár példa a netről:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy jó tanácsot tudok adni, persze rajtad áll, hiszel-e nekem, megfogadod-e.

NAGYON meleged lesz kibontott hajjal, főleg, ha lagzi/tánc is lesz. Gubancos lesz, az izzadtságtól hozzád fog tapadni, és tovább melegít.

Nekem konty volt, így is izzadtam, mint a ló.


Másik dolog: nem mindenki haja viseli a loknikat. Minél hosszabb a haj, annál hamarabb kilógja magát. Az enyém pl. 30 perc alatt tette ezt a próbafizuránál.


Ha már előző este becsavarják, nem tudsz aludni tőle. Ez másnap nagy hátrány, kialvatlanul kelsz és köv. nap hajnalig nem tudsz lefeküdni.

2010. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
84%

számomra az örök kedvenc:

[link]

2010. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, hogy nagyon nem lesz jó a kibontott haj az esküvődön.nagyon nem illik a ruhához, alkalomhoz stb.

láttam már kibontott hajú menyasszonyt, borzalmas volt. mintha hétköznapi frizurához felvennél egy estélyi ruhát.

2010. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet akkor kicsit feltüzött lesz. téli esküvő lesz. sztem meg fogok fagyni. és csak vacsora lesz lagzi nem.
2010. okt. 14. 15:42
 16/20 A kérdező kommentje:
a legnagyobb baj hogy hiába mászkálok sehol sem találok hajdiszt. hol lehet kapni? ha az orchideát választanám akkor azt hogyan kell odaröguiteni? fodraszt senki nem tud ajánlani?
2010. okt. 14. 15:47
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hajdíszt pl. fodrászkellékesnél, vagy az Ázsia Centerben rengeteg van!
2010. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az orchidea rögzítését megoldja a fodrász!Én nem tudok ajánlani mert vidéki vagyok!
2010. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
hullámodítsd be és eg yvirágot tűzz az oldalába:)
2010. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És, nem is raksz fel fényképet? :)
2015. máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!