Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kibontva szeretnem hordani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibontva szeretnem hordani az esküvőn a hajam, hogy érvényesüljön a hosszúsága. Milyen díszt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ha valakinek volt ilyen haja vagy látott betudná linkelni?hol lehet ilyen cuccokat kapni? ha egy jo fodraszt ajánlanátok loknis haj készitesere annak nagyon örülnék. bp.köszike
2010. okt. 14. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Képet esetleg,mivel nincs rötgen szemünk,a semmihez nem tudunk viszonyítani...
2010. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ,hogy milyen hosszú a hajd,Lehetne ugy is hogy konyt és abból lelógni tincseket...
2010. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat láttam, hogy a menyasszony hajában sok fehér selyemrózsa volt. Fölül ilyen pártaszerűe nagyok, aztán egyre kisebbek. Az nagyon jól nézett ki.

A ruhája uszályos volt, annak a széle is ugyanilyen selyemrózsákkal volt kirakva. És a haja rálógott az uszály tetejére, valami gyönyörű volt.

2010. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem ilyen kis virágos csiptetős icipici csatocskák voltak a hajamban (nem tudom emlékszel-e Marsi Anikó esküvői hajára, hasonló volt az enyém is, csak hosszabb). Nekem is ki volt engedve egyenesen, pár tincs volt besütve hullámosra.
2010. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
derékig ér.sötetbarna. és sima de loknisra akarom megcsináltatni. az szép lenne. csak milyen diszt tetessek bele? hol lehet kapni ilyesmit? és tudtok e jo fodraszt loknis haj készitesehez?
2010. okt. 14. 12:15
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
1.db élő fehér orchidea oldalra tűzve?
2010. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
2010. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Az tényleg nagyon szép lenne... Vagy a vörös rózsa? Mint Christinnek Az Operaház Fantomja c. filmben, szerintem az nagyon romantikus és szép is... :-) Amúgy ilyen kis csattokat lehet kapni pl. abba a "Brigitte Bijou" vagy mittoménhogyírják :D boltban is, de bármilyen hasonló üzletbe ha benézel, biztos találsz valamit. :-)
2010. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
2010. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Nekem élő rózsák voltak a hajamban, olyanok amilyenek a csokromban és a menyasszonyi tortámon voltak.Így passzolt mindenhez:)
2010. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!