Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki adhatna össze minket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki adhatna össze minket?

Figyelt kérdés
Párom katolikus én pedig nem vagyok megkeresztelve. Felnőtt fejjel döntöttem Isten mellett és nem pedig egy történelmi egyház mellett. Be vagyok merítve. Nekem fontos lenne hogy Isten áldása is rajtunk legyen ezért szeretnék "egyházi" esküvőt, de semmiféle olyan megállapodásba nem megyek bele, hogy majd a gyerekeimet ilyen meg olyan vallásra keresztelem meg nevelem. Milyen esélyeink vannak így? Ki adhatna össze minket?
2010. okt. 5. 14:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"vagy így szerinted nem hallja a kérésed?"


Istennél mindennek meg van a maga rendje.

Pl.: Bocsánatot lehet tőle kérni, de ha nem Krisztus vérére hivatkozva tesszük, akkor nem bocsát meg, mivel csak Krisztus által van kegyelem.


Lehet valaki a világ legjótékonyabb embere, és a legtisztességesebb, ha mindezt nem Krisztusban teszi, nincs megváltva. (Hogy mennybe jut-e az más kérdés)


Szóval a Biblia tele van olyan esetekkel, amikor közbenjáróra van szükség ahhoz, hogy Isten valamit odaadjon az embereknek, és nélküle nem megy. Pl a gyógyítás kézrátéttellel, a démonok böjttel, a megtérés imákkal. Ez talán azért lett így kitalálva, hogy segítsük egymást és közösségben legyünk. És tudjuk elfogadni a segítséget.


Nagyvonalakban ezért kell valaki aki áldást mond.

2010. okt. 6. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!