Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi volt a legrosszabb/gázabb/r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb/gázabb/röhejesebb esküvői meghívó szöveg, amit valaha olvastál?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy régebbi kérdést, amiben szegény kérdezőt széjjeloltották a furán megfogalmazott meghívója miatt. Még emlékszem, anno nekünk is milyen nehéz volt válogatni és még így is csak valami "végülis egészen elfogadható" jött ki, szóval tudom, hogy nem egyszerű a dolog. De én is kaptam már olyat hogy csak néztem, hogy "ők hogy nem látták, hogy ez mennyire gáz?".

Szóval kinek milyen hasonló élményei voltak?



2022. jún. 1. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Mi volt az a szöveg? :D


Az összes béna, erőltetett pénzkunyeráló verset ide sorolnám pl. mint ezek: [link]

2022. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A pontos szövegre nem emlékszem, alapvetően ilyen mesebeli szöveg volt (X herceg és Y hercegnő) ami tudna aranyos is lenni, csak a párnak egyébként is ilyen "mi vagyunk a világ közepe" típusú hozzáállása van, és ezért inkább azt az üzenetet küldte, hogy ők mennyivel különbek mint a pórnép akiket meghívtak az esküvőjükre.
2022. jún. 2. 07:57
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Számomra az volt a legfurább/gázabb/viccesebb, nem tudom eldönteni, amikor rovás írással írták a meghívókat. Dátum, helyszín, minden, úgy kellett fél napon át kibetűzni a szöveget :D
2022. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, hogy felhoztad ezeket a versikéket. Nekem amúgy nincs bajom a pénzkéréssel, a legtöbben ma már amúgy is azt adnak, de úgy általában ezek a versek se ütemre nem szoktak stimmelni, és tiszta rím sincs nagyon bennük. Ráadásul most így olvasva ezeket, a szóhasználat is nagyon mesterkélt.
2022. jún. 2. 08:07
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 pfff :D


De legalább a párnak volt köze hozzá, vagy csak hirtelen előbújt belőlük a hazafi?

2022. jún. 2. 08:10
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Amikor olyan nyalás szöveg volt ráírva...Aztán ismertük őket,hogy minden nap ölik egymást.
2022. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Pontosat nem tudok mondani, de nekem azok szoktak a legkínosabbak lenni, amikor konkrétan a szép elegáns minőségi meghívó alján van egy gagyi, kecske/kínrímes pénzkuncsorgó versike, aminél jobbat sok 3.-os diák tudna írni. Ha már nagyon ragaszkodunk az ilyen gagyi versekhez, azt külön papírra kéne...


mert iszonyat illúzióromboló egy elegáns meghívó alatt az ilyenek olvasni, hogy


"Kávéfőző, edénykészlet, megvan már mindenünk,

A pénzajándéknak sokkal jobban örülünk"


Ami még eszembe jutott: általános iskolai tanítónő meghívójában helyesírási hiba... azért sztem ez ritka ciki annál, aki az alsósokat tanítja pont helyesírásra.

"Ha kiváncsi vagy az esküvőnkre, gyere el", vagy vmi hasonló szöveg...

2022. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*ilyeneket - sikerült lehagynom a tárgyragot :D
2022. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
#1 vagyok, eszembe jutott még egy, amit facebookon egy menyasszonyi csoportban osztott meg egy büszke ara :D Viszonylag szép meghívó, és egy John Lennon idézet... és a Lennon egy n-el volt írva >.< Beatles rajongóként elmorzsoltam egy-két könnycseppet. :D
2022. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

A róvás írásos vagyok.

Volt közül, mert valami nagyon Honfoglalás kori esküvő volt, jurtában aludtunk, jurtában keltek egybe, sámán adta őket össze és kb 1 hétig tartott a dajdaj. Mi nyilván nem voltunk ott egy hétig, csak egy hétvége erejéig.

Levágtak egy csomó állatot, mindenféle szertartások voltak...bizarr elmény volt.

2022. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!