Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha para!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha para! Milyen ruhát választhatnék, ezzel az adottsággal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér,vagy ilyesmi,de feltűnően széles a csípőm,és a fenekem sem mondható kicsinek,nem nagy hájas,a sok tornától feszes,de nagy.Viszont felül vékony vagyok(lapos a hasam,és a derekam is vékony 67cm),de azért mellben is jól el vagyok eresztve. Milyen ruhát választhatnék,amiben nem látni,hogy nagy a fenekem?

Nekem ezek tetszenének:

Első: [link]

[link]


Második: [link]

[link]


Harmadik: [link]

[link]


2010. szept. 15. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyobb fenékre pont a harmadik lenne jó.
2010. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az első és a második azért egy kockázatos darab, mert pont csípőnél van egy kiemelő csík, és lehet, hogy pont a nem túl előnyös részre vonzaná a tekinteteket ezáltal.

Nem tudom, próbálgass, úgyis te fogod érezni, mi az, amiben a legjobban érzed magad. Más ruhák szóba se jöhetnek csak ez a három?

2010. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóbajöhet,de kevés az ami tetszik. Eddig 3 szalonban voltam(még csak nézelődni),de eddig egy ruha sem nyerte el a tetszésem. Ezeket amiket linkeltem még csak itt a neten láttam,jövő héten megyek a szalonjukba,és majd ott ugrik a majom a vízbe... :)
2010. szept. 15. 10:51
 14/15 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy ezek tetszenek, de szerintem nem fognak jól mutatni rajtad, HA tényleg nagy a feneked és széles a csípőd, nem csak te látod annak, mert 67 cm-rel elég vékony lehetsz.

Szóval ha tényleg el kell tarkarni a csípődet és a fenekedet, az egyetlen esélyed az abroncsos ruha, abroncsból több méretű van.

De úgyis mindenképpen fel kell próbálnod, ugye nem akarod látatlanban megvenni?

Úgy látom, inkább az egyszerűbb ruhákat kedveled, egyébként én is, azokból vannak gyönyörű abroncsosok.

Nem tudom, mennyire nagy a melled, de a felül fűzős ruhák sokat tartanak, némelyik alá még melltartó is felesleges, mert eleve ki van alakítva egy kosár.

2010. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a 3 és az 1 gyönyörű.

Szerintem a kettő sem rossz, de vajszínű egy kicsit.

esküvőre a fehér az elegáns.

2010. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!