Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha para!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha para! Milyen ruhát választhatnék, ezzel az adottsággal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér,vagy ilyesmi,de feltűnően széles a csípőm,és a fenekem sem mondható kicsinek,nem nagy hájas,a sok tornától feszes,de nagy.Viszont felül vékony vagyok(lapos a hasam,és a derekam is vékony 67cm),de azért mellben is jól el vagyok eresztve. Milyen ruhát választhatnék,amiben nem látni,hogy nagy a fenekem?

Nekem ezek tetszenének:

Első: [link]

[link]


Második: [link]

[link]


Harmadik: [link]

[link]


2010. szept. 15. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sztem az első semmiképpen nem lenne jó.a 2. és a 3.sztem nem rossz.Én is bajban leszek a ruhánál,mert nekem viszont kicsi a fenekem,és a combom is viszonylag kicsi,de hasam meg karom viszont van rendesen :S
2010. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ezekben a ruhákban úgysem látszik a feneked, de nekem az első tetszik a legjobban. Nagyon elegáns!

Mondjuk én nem tudtam pánt nélkülit fölvenni az esküvőmre, mert elég nagy a mellem, és kellett valami ami tartotta :)

2010. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem is az első tetszene leginkább!
2010. szept. 15. 10:27
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a 1. és 3. tökéletes lehet( nekem az 1. tetszik jobban) , a 2.-nak az "öv része" számodra nem lenne előnyös - de persze próbálni kell :) Megjegyzem, én örűlnék az olyan alaknak ami neked van , nekem is széles a csípőm, viszont picik a cicijeim - szerintem ez kevésbbé szerencsés.

Sok Boldogságot Nektek!

2010. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanilyen alakom van, és nekem ez volt: Ian Stuart Tropicana. Meglepődtem, hogy jól áll, mert azt hittem, hogy a széles csípőm miatt csak olyan fognak jól állni, ahol már a deréktól kezdődik a szoknya, ezen viszont ha megnézed lentebb kezdődik a szoknya, és mégsem hangúlyozta a ki a csípőmet. Gyönyörű homokóra alakot csinál.
2010. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Mindegyik ruha gyönyörű (főleg az első tetszik nagyon) és mivel azt írod, hogy a derekad vékony, szerintem bármelyiket felveheted! Ezek a fazonok (fűzős,vagy olyan hatású felsőrész + klasszikus fazonú, lefelé bővülő szoknya) mind szépen elrejtik a popót, és hangsúlyozzák a derekat, mellet-dekoltázst. Szerintem bátran próbáld fel mindegyiket, és a tükörbe nézve tudni fogod, melyik az igazi!

/Ami szerintem az erős csípőjű, nagyobb fenekű lányoknak nem áll jól (beleértve engem is) az a sellő fazonú ruha.

Pl. ez: [link] /

2010. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Huhh,hát nagyon szép ez a ruha,de nekem ez már egy picit sok.
2010. szept. 15. 10:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez tuti nem lenne jó,ráadásul nem is szép...
2010. szept. 15. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nagy a feneked olyan ruhát válassz ami alatt van egy kis abroncs vagy közepes mert így a ruha alja elvonja a figyelmet a középrészről. A szoknya részén legyen valami kis minta / csipke vagy ilyesmi ami neked tetszik/ a felső része viszont egyszerűbb legyen és így nem vastagít felül sem, ha nagyin díszeset választanál akkor egybefolyna a fenekeddel és nagyon szélesítene. Viszont ha a felső része a ruhának nem teljesen egyszerű akkor arra figyelj hogy a szoknya legyen kevésbé mintás.

AZ első szerintem nem lenne jó neked, ez teljesen alakot kiemelő, a második az alakodra szerintem jó lenne / bár nekem ez nem tetszik főleg mert nem hófehér/, a harmadik sem lenne jó mert ez is kihagnsúlyozza a feneked.

2010. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10:29-es vagyok. Hát igen, nem vagyok egyszerű lány, ezért a nagyon egyszerű ruhák között nem is nézelődtem!:) Bár nem ez a színű volt nekem (ez a zöldes), hanem ekrü színben, puderszínű virágokkal. A zöld már nekem is sok volt!
2010. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!