Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kellemetlenül érintette őket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlenül érintette őket a meghívás? Vissza kéne "e"? Én

Figyelt kérdés

A párommal idén lesz az esküvőnk. Én meghívtam 2 régi kollégámat is, akikkel szinte baráti viszonyban voltunk. Anno nagyon sok céges rendezvény, kirándulás volt, és többször volt az is, hogy együtt voltunk, ha a városban volt program. Az egyikkel kifejezetten jóba voltam, tudtunk egymás magánéletéről, párkapcsolati gondjairól, családjáról, stb. Kb 2 éve jöttem el erről a munkahelyemről, de havi szinten szoktunk beszélni.


Az egyiknek a párja az én vőlegényem jelenlegi kollégája. Még talán mondhatom, hogy ő kezdte ezt, hogy "de elmennék egy jó lagziba". Aztán mivel ők is jóban vannak, és én is jó barátságban voltam a kollégáimmal, mondom miért ne.


De azóta a téma kapcsán extra ridegséget érzek a két kollégám részéről. Sokszor csak hallgatnak a telefonba, nem szólnak semmit, vagy hogy örülnének, stb. Hivatalos meghívót még nem kaptak,még nincs is.


Részükről ez kb 30-40 km utazás lenne, oda vissza max 80. Mivel én sem gazdag családból származom, nem márkás öltönyben, és százezrekkel "kellene" megjelenniük. Egy egyszerű, falusi lakodalom lesz.


Ebből a helyzetből hogyan hátráljak ki, hogy nem adok mégsem meghívót, ha a páromék meg mi is már annyit beszéltünk róla? Nem akarok pofátlan lenni, hogy jó, akkor nem kell jönni, érzem, hogy valami baj van, stb...

Vagy csak adjuk oda, aztán majd úgyis kitalálnak valami kifogást, az legyen az ő gondjuk? Talán a kollégám már bánja is, hogy a párja ilyen barátkozós, nyílt volt, és felszabadultabb, mint ő, hogy ennyire elvágyódik az esküvőnkre.


Köszönöm.


26L


2022. ápr. 5. 06:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék nekik meghívót, aztán majd ahogy telik az idő, a vőlegényed rákérdez a kollégánál, akkor számíthatunk-e rátok mert le kell adni a vendéglistát. Majd erre mond igent vagy nemet, az már az ő dolga.
2022. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Adj meghívót, az embrek nagon kreatívak tudnak lenni a kifogások keresésével, te pedig megkönnyebbülten és megértően elfogadod a kifogást.
2022. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!