Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elyik zene szammal mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli-dia kérdése:

Elyik zene szammal mondjak koszonetet szuleimnek? Van par szam de az csak az anyut emlegeti, en mind2nek szeretnem megkoszonni

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szép gesztus ez, igazán!

Én verset írnék, amiben leírnám, hogy mennyire szeretem mindkettejüket, mennyire hálás vagyok meg ilyesmik. Ha vers nem megy akkor írd meg csak úgy simán, mintha levelet írnál. Szerintem ez jobban tetszene Nekik. :)

2010. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat igen :) koszi az otletet csak tudod nalunk itt ijen a szokas hogy eskuvo elotti vasarnap zeneszamokkal gratulalnak a rokonsag stb es akk azon a musoron belul szoktak a szuloknek is halat mondani zeneszammal :))
2010. szept. 3. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz olyan zenét, amit a szüleid szeretnek :) biztos van olyan zene, amit nagyon szeretnek, és ha nem is a szülőkről szól, mégis sokat jelent majd nekik.
2010. szept. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Homonyik Sándor: Otthon várnak rád. Ez iszonyú megható és csodaszép, pont az alkalomhoz illő.
2010. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!